ДО 25 000 ДОЛ США – ГРАНТИ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТІВ ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ ТА НЕЗАЛЕЖНИМИ МЕДІА УКРАЇНИ

КОЛИ: постійно

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор, медіа

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Проєкти повинні бути ініційовані громадськими організаціями та незалежними медіа, які юридично зареєстровані, розташовані, переміщені до, та/або працюють з України й сусідніх країн. Залученість інших місцевих партнерів дозволяється та заохочується.

Можливості

Спираючись на більш ніж 15-річну допомогу GMF у розвитку демократії через Чорноморський фонд регіонального співробітництва, U3R переслідує три широкі цілі.

По-перше, це допомагає українському громадянському суспільству та ЗМІ забезпечити безпосередню безпеку своїх співробітників; зберегти людські, організаційні та технічні можливості; та забезпечити безперебійну роботу.

По-друге, він працює над підвищенням стійкості українського суспільства, підтримуючи громадських діячів і медіа, які борються з дезінформацією, допомагають найбільш вразливим соціальним групам, підтримують реінтеграцію звільнених територій і внутрішньо переміщених осіб, а також беруть участь у навчанні ризикам та участі молоді.

По-третє, це сприяє якнайшвидшому та найсильнішому залученню українського громадянського суспільства та місцевих громад до планування зусиль з реконструкції, що фінансуються за міжнародне фінансування.

Все це U3R робить переважно через малі та середні гранти громадським ініціативам, організаціям громадянського суспільства та незалежним ЗМІ.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ