ДО 200 000 ЄВРО – ГРАНТИ НА ІННОВАЦІЙНІ КРЕАТИВНІ ПРОЄКТИ ВІД CREATIVE IMPACT FUND

КОЛИ: до 13:59 13 березня 2023 року; 27 березня 2023 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: бізнес, інновації, культура та креативні індустрії

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Подати заявку можуть митці, підприємці, студенти та інші учасники та консорціуми з усіх творчих сфер із орієнтованими на місію інноваціями чи сміливими ідеями справжнього впливу на світ. Creative Impact Fund сприяє креативним та інноваційним підходам до вирішення поточних проблем, що постають перед суспільством у цілому, з усіх сфер культурної та креативної індустрій. Обов’язковою умовою є місцезнаходження або місце проживання компанії в одній із 46 країн Ради Європи або Косово.

Можливості

Це шанс отримати до 200 000 євро на втілення сміливої ідеї, яка змінить світ на краще. Масштабуйте свій бізнес або протестуйте рішення, яке допоможе подолати нерівність, впоратися з наслідками пандемії або вирішити іншу нагальну проблему. 

Конкурсом опікується CIRCE — Європейський дослідницький центр креативного впливу. Це одна з тисяч можливостей ЄС для українців.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ