ДО 20 000 ДОЛ США В РАМКАХ КОНКУРСУ НА ПІДТРИМКУ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ОСВІТИ ТА ЗАЛУЧЕННЯ МОЛОДІ ДО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ НА ЛОКАЛЬНОМУ РІВНІ

КОЛИ: до 23.59 за Київським часом 15 січня 2023 р.

ДЕ: Закарпатська, Рівненська, Івано-Франківська, Київська,Одеська, Харківська, Волинська області

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Типи організацій, що можуть подати заявку:

Українські неурядові організації, які включають:

 • Організації громадянського суспільства (ОГС).

 • Молодіжні громадські організації (МГО) та громадські організації, які реалізують молодіжні ініціативи.

 • Консорціуми НУО / ОГС / МГО.

Будь-яка організація з переліку вище може подати одну заявку на фінансування у відповідь на цей ЗПЗ.

Мінімальні кваліфікаційні вимоги до заявника:

 1. Успішно реалізовані програми для молоді на місцевому, регіональному або національному рівнях.

 2. Досвід розробки та проведення програм для молоді із використанням інтерактивних та навчальних методик, активностей, в тому числі онлайн.

 3. Спроможність сприяти побудові партнерських відносин молоді із органами місцевого самоврядування.

 4. Досвід роботи в сфері створення / інтеграції інструментів участі громадян у прийнятті рішень на місцях.

Заявник / заявка повинен/повинна відповідати наступним вимогам

 1. Бути офіційно зареєстрованим та працювати відповідно до усіх чинних цивільних та податкових норм, включаючи, але не обмежуючись відповідними місцевими законами та статутами.

 2. Відповідати цілям та принципам програми

 3. Заявник не є забороненою організацією відповідно до таких систем: Система управління грантами (SAM), Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США, зведений список Ради Безпеки ООН)

 4. Заявник повинен мати або отримати унікальний номер організації, якщо його буде обрано для надання гранту. (Номер UE ID – це 12-символьний буквено-цифровий ідентифікатор, який призначається організації державною американською системою SAM.gov для ведення бізнесу чи отримання грантів від уряду США. Щоб отримати номер UE ID, відвідайте веб-сайт gov ).

Можливості

За допомогою посібника розробленого “Мріємо та діємо” партнерська організація зможе використати методології для взаємодії з молоддю, скористатися рекомендаціями щодо вибору ефективних інструментів під час навчального процесу та менторства, аби хлопці та дівчата, молоді чоловіки та жінки краще могли вибудовувати свої аргументи під час адвокатування ідей, вміли структурувати свої ідеї. Запропоновані підходи будуть адаптовані до обраного інструменту участі молоді в громаді, який запропонує партнерська організація.

Станом на зараз програма “Мріємо та діємо” розпочала роботу із відновленням та запуском шкільного самоврядуванням в цільових громадах і має на меті зміцнити спроможність молоді шкільного віку розуміти громадянське представництво і брати участь у демократичних форматах вирішення важливих питань в  житті своїх шкіл і громад. Даний конкурс спрямований на навчання і запровадження тих механізмів участі у прийнятті рішень, які мають потенціал бути релевантними і для молоді старшого віку та залишитися у відповідних місцевих політиках і практиці взаємодії місцевої влади з молоддю і після завершення проєкту.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ