ДО 2 МЛН ЄВРО – ГРАНТИ В РАМКАХ КОНКУРСУ «ЄВРОПЕЙСЬКІ ПРОЄКТИ СПІВПРАЦІ» 2023 ПРОГРАМИ ЄС «КРЕАТИВНА ЄВРОПА»

КОЛИ: 23 лютого 17:00 CET

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: культура

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Хто може подати заявку:

  • Юридичні особи (як державної, так і приватної форми власності);

  • ФОПи (але НЕ фізичні особи);

  • Організації, що є зареєстрованими у країні-учасниці програми ЄС «Креативна Європа»:

  • Організації з країн, що входять до складу ЄС;

  • Організації з країн Європейської Економічної Зони (EEA) та країн, що асоційовані до програми «Креативна Європа», або країн, що є на стадії підписання відповідної угоди, за умови, що вона вступить у законну силу до моменту підписання грантової угоди.

Додаткові умови щодо участі:

1.Заявку на даний конкурс можуть подавати лише консорціуми (об’єднання партнерських організацій), не окремі організації. Крім того, консорціуми мають складатися з організацій з різних країн, що є прийнятними до участі у конкурсі. Заявки мають бути поданими від консорціумів, що складаються відповідно з щонайменше 3-ох, 5-ти, чи 10-ти заявників (бенефіціарів, не афілійованих осіб) залежно від категрії проєкту та відповідати таким умовам :

  • Маломасштабні проєкти – щонайменше 3 організації з 3 різних країн

  • Середньомасштабні проєкти – щонайменше 5 організацій з 5 різних країн

  • Великомасштабні проєкти – щонайменше 10 організацій з 10 різних країн

2.Координатор проєкту має бути офіційно зареєстрованим упродовж не менше 2-ох років до дати дедлайну подання грантової заявки.

Бенефіціари та афілійовані організації повинні зареєструватися в Реєстрі учасників (Participant Register) до подання заявки, а також пройти валідацію Центральною службою валідації (REA Validation).  

Можливості

Очікувані результати:

Сприяння співпраці між організаціями, що діють у сфері культури, збільшення обсягів створення та поширення європейського художнього контенту. Заохочення розвитку, експериментування, поширення або застосування нових та інноваційних практик у сфері культури.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ