ДО 2 МЛН ГРН СУБГРАНТУ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ДОСТУПУ ММСП ДО СУЧАСНИХ КАНАЛІВ ЗБУТУ В РАМКАХ ПРОГРАМИ USAID АГРО

КОЛИ: не пізніше 18:00 за місцевим часом 29 березня 2023 р.

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: бізнес

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Проект АГРО заохочує заявки від організацій, що демонструють наступне:

1.Прийнятним заявником може бути українські недержавні організації, бізнес-асоціації та приватні підприємства. Заявник повинен бути зареєстрованою юридичною особою, визнаною відповідними українськими органами влади та відповідати всім чинним цивільним та фіскальним нормам України.

2.Заявник повинен мати щонайменше  два (2) роки продемонстрованого досвіду виконання заходів подібних до описаних у Розділі I.D., та у: 

  • Пошуку партнерів і ринків збуту;

  • Наданні послуг з організації та проведення виставкової діяльності;

  • Підтримки збуту продукції з доданою вартістю;

  • Ознайомленні компаній/продуктів з новими каналами збуту;

  • Аналізі потреб клієнта та своєчасне коригування послуг відповідно до цього.

3.Заявник повинен надати резюме кандидатів щонайменше на наступні дві (2) ключові посади, які відповідають наступним технічним кваліфікаціям:

  • Координатор проекту повинен мати вищу освіту, мінімум три (3) роки практичного досвіду управління, відмінні навички комунікацій та письма, вільно володіє українською мовою.

  • Експерт з ведення перемовин щодо постачання готової продукції на сучасні канали збуту, з практичним досвідом ведення перемовин п’ять (5) років, відмінні навички комунікацій та письма, вільне володіння українською мовою.  

4. Заявники повинні бути готовими співінвестувати у цю діяльність не менше 15% від загального бюджету проекту. Внесок субреципієнта – це спосіб заохочення успішного завершення діяльності отримувача субгранту. У разі присудження субгранту субреципієнт повинен надати документацію, яка свідчить про його внесок. До внесків субреципієнта відноситься фінансування витрат діяльності у грошовій або натуральній формі, яке отримане не у рамках субгрантової підтримки Проекту АГРО, а надається субреципієнтом або іншими донорськими організаціями, такими як міжнародні громадські організації, уряди іноземних держав, місцеві та міжнародні організації, субреципієнт, бенефіціари субгранту, інші треті особи та/або колективні внески від вищезазначених зацікавлених сторін. До внеску субреципієнта не включатиметься фінансування, що отримується в рамках інших проектів USAID. Проект АГРО надаватиме перевагу заявкам, які передбачають внесок субреципієнта у розмірі, що перевищує 15% від суми субгранту. 

Можливості

Передбачається, що цей субгрант допоможе поліпшити  доступ сільськогосподарських ММСП до нових каналів збуту через проведення серії онлайн столів перемовин з представниками сучасних каналів збуту, а також проведення маркетингової кампанії з популяризації українських виробників на торгівельних площадках, що сприятиме вирішенню проблеми збуту продукції з доданою вартістю агроММСП, які продовжують свою діяльність в умовах війни.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ