ДО 182 ТИС ГРН В РАМКАХ КОНКУРСУ МІНІ-ГРАНТІВ «ПІДТРИМКА ІНІЦІАТИВ СПІЛЬНОТ У ВИРІШЕННІ ПРОБЛЕМ, ПОВ’ЯЗАНИХ З ПІДГОТОВКОЮ ДО ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ»

КОЛИ: до 26 жовтня 2022 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: гуманітарна допомога

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Можливості Програми

Увага! Фінансуванню підлягають тільки прямі витрати, пов’язані з вирішенням проблеми чи реалізацією ініціативи/проєкту.  Фінансуванню не підлягають витрати з оплати праці персоналу та адміністративні витрати організації, яка подає заявку. Банківські витрати, пов’язані з оплатою придбання товарів та послуг згідно кошторису заявки, можуть бути включені в бюджет проєкту для фінансування.

Увага!

  • Заявки, що надійдуть після зазначеного в оголошенні терміну, не розглядатимуться.
  • Цільова благодійна допомога не надається У рамках цього проєкту цільова благодійна допомога не надається прибутковим юридичним особам, політичним партіям, урядовим інституціям.
  • Заявки, що спрямовані на придбання та видачу гуманітарних продуктових, гігієнічних або інших пакетів, не розглядатимуться.
  • Перевага буде надаватися заявкам, що спрямовані на нагальні гуманітарні потреби громад для підготовки до зимового періоду, в тому числі заявкам, які міститимуть інноваційні підходи та технології, а також заявкам, згідно яких допомога та вигода в рамках цільової благодійної допомоги буде для багатьох представників спільноти та/чи мешканців сіл, селищ, міст тощо.
  • Подані на конкурс матеріали не повертаються та не рецензуються.
  • Про результати конкурсу буде повідомлено електронною поштою всіх учасників конкурсу.
  • Остаточне рішення Конкурсної комісії перегляду не підлягає.

ВАЖЛИВО: Якщо Ваша заявка не буде обрана переможцем в поточному конкурсі, Ваша ініціативна група має можливість попрацювати над помилками разом з представниками Альянсу, та в майбутньому надати нову заявку на інші відбори.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ