ДО 180 ЄВРО НА МІСЯЦЬ — СТИПЕНДІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ УКРАЇНСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТІВ SUR-PLACE

ДЕДЛАЙН: 11 серпня 2024 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: освіта

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Дедлайн

Кінцевий термін подання аплікаційного пакету документів: 11 серпня 2024 року.

Умови

Необхідно надати Представництву Фонду Конрада Аденауера в Україні такі документи:

  • 1 екземпляр заповненої анкети кандидата

  • 1 фотографію паспортного формату

  • Автобіографію в табличному форматі (німецькою або англійською мовою). Будь ласка, надайте також інформацію про Вашу громадську або волонтерську діяльність.

  • Мотиваційний лист (макс. 1-2 сторінки, німецькою або англійською мовою). Мотиваційний лист – це «візитна картка» Вашої заявки. В ньому Ви представляєте себе, Ваш професійний та особистий шлях, Вашу громадську або волонтерську активність, плани щодо майбутньої професії, а також мотивацію для подання документів.

  • 1 рекомендацію у довільній формі від викладача ВНЗ за Вашою спеціальністю (макс. 1-2 сторінки). Рекомендація повинна містити коротку інформацію про Ваші професійні навички. Автором рекомендації може бути викладач ВНЗ з науковим ступенем. Рекомендація повинна бути надана не раніше, ніж за 3 місяці до подання документів.

  • 1 рекомендацію у довільній формі (макс. 1-2 сторінки) від особи, яка бере участь у громадському житті та може оцінити Ваші індивідуальні якості та соціальну активність (викладач, священник, політик, керівник організації тощо). Рекомендації не може надавати одна і та ж особа, а також друзі, родичі, однокурсники тощо. Рекомендація повинна бути надана не раніше, ніж за 3 місяці до подання документів. Рекомендації повинні бути надіслані особою, що надає рекомендацію, на електронну пошту Office.Kyiv@kas.de з темою листа «Рекомендація для Ім’я Прізвище» до 11 серпня 2024 року. 

  • Довідка, яка підтверджує навчання в одному з українських університетів.

  • Скан-фото шкільного атестату (атестат зрілості) та додатку до атестату.

  • Скан-фото диплому про перший рівень вищої освіти та додаток до диплому (для тих, хто навчається на магістратурі) або скан-фото залікової книжки (для тих, хто навчається на бакалавраті).

Всі документи, окрім довідки підтвердження навчання та рекомендацій повинні бути надіслані одним PDF-документом розміром до 10 Мегабайт.

Деталі ТУТ

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ