ДО 155 000 ГРН – МІНІ-ГРАНТИ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ПОЛЕГШЕННЯ ТЯГАРЯ ГУМАНІТАРНОЇ КРИЗИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ, ЩО ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ВОЄННИХ ДІЙ В УКРАЇНІ»

КОЛИ: не пізніше 12:00 13.01.2023 року

ДЕ: м. Дніпро та Дніпропетровська область

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Участь у конкурсі можуть приймати як зареєстровані громадські об’єднання (ОГС), так і незареєстровані команди та громадські ініціативи, або індивідуальні представники спільнот. (детальна інформація щодо конкурсантів – приватних осіб у Додатку «Особливі умови для учасників конкурсу».

До участі у конкурсі приймаються заявки від учасників, котрі знаходяться (зареєстровані – якщо це юридична особа, чи ведуть свою діяльність, якщо це ініціативна група чи представники спільнот) в м. Дніпро та Дніпропетровській області.

Ініціативні групи спільнот можуть включати в себе людей, які потребують нагальної гуманітарної допомоги, серед них:

  • внутрішньо переміщені особи;

  • люди, які опинилися у складних життєвих обставинах;

  • жінки з дітьми;

  • багатодітні сім’ї;

  • представники уразливих до ВІЛ груп (ЛВІН, ЛЖВ, СР, ЧСЧ, ЛГБТІК+).

Можливості

Учасникам конкурсу буде надано всебічну консультаційну підтримку, оскільки ми враховуємо, що у конкурсі можуть взяти участь учасники без попереднього досвіду підготовки проектних пропозицій та котрі не знайомі з процедурами участі у конкурсах, але мають достойну ідею на вирішення гуманітарних проблем. 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ