ДЕДЛАЙН: 20 квітня 2025 року
ДЕ: Чернівецька, Хмельницька, Тернопільська, Вінницька, Волинська, Львівська, Рівненська, Івано-Франківська, Закарпатська області
ГАЛУЗІ: гомадський сектор, бізнес
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиПРООН ініціює Програму малих грантів, щоб підтримати економічне відновлення цих підприємств, сприяти створенню нових бізнесів і робочих місць, а також зміцнити інституційну спроможність організацій, які працюють над підтримкою підприємництва в регіонах.
Реалізація Програми малих грантів має на меті досягнення наступних завдань:
-
Підтримка стійкого відновлення мікро-, малих і середніх підприємств (ММСП) у рамках обраних ланцюгів доданої вартості шляхом реагування на їхні потреби у відновленні. Це дозволить створити нові можливості економічного розвитку для підприємців і працівників ММСП, зокрема шляхом створення нових підприємств і робочих місць у межах визначених ланцюгів доданої вартості.
-
Інституційне посилення регіональної інфраструктури підтримки бізнесу з метою покращення умов для населення цільових регіонів, аби вони могли започаткувати, підтримувати та розвивати власні бізнеси.
Кожна проектна пропозиція повинна зосереджуватися лише на одному або комбінації двох (по одному на кожну) очікуваних результатів. Очікувані результати проектних пропозицій, підтриманих у рамках цього конкурсу, мають бути такими:
Лот А
-
Підтримка стійкого відновлення ММСП вздовж ланцюжка створення вартості сільськогосподарської продукції шляхом вирішення потреб у їх відновленні;
-
Підтримка сталого відновлення ММСП вздовж ланцюжка створення вартості малого виробництва шляхом вирішення потреб їхнього відновлення;
-
Підтримка сталого відновлення ММСП у ланцюжку створення вартості будівельних матеріалів, деревообробки та продукції з деревини шляхом вирішення потреб їх відновлення;
Лот Б
-
Посилення інфраструктури підтримки бізнесу та покращення якості регуляторного середовища в Рівненській області;
-
Посилити інфраструктуру підтримки бізнесу та покращити якість регуляторного середовища в Івано-Франківській області;
-
Зміцнити інфраструктуру підтримки бізнесу та покращити якість регуляторного середовища в Закарпатській області.
Для кого
Організації, що мають право подавати заявки, повинні:
-
бути зареєстровані як юридична особа відповідно до чинного законодавства України не пізніше січня 2021 року;
-
мати статус неприбуткової організації;
-
здійснювати діяльність на територіях, що контролюються урядом України;
-
гарантувати, що її кінцевими бенефіціарами є тільки громадяни України.
Проектні пропозиції, подані на Лот А, мають охоплювати принаймні 9 цільових регіонів України: Чернівецьку, Хмельницьку, Тернопільську, Вінницьку, Волинську, Львівську, Рівненську, Івано-Франківську та Закарпатську області.
Проектні пропозиції, подані до Лоту Б, мають бути реалізовані в одному з 3 цільових регіонів України: Рівненській, Івано-Франківській чи Закарпатській областях. Координаційна діяльність грантоотримувачів може здійснюватися дистанційно.
Сума
-
Для проектних пропозицій, поданих до Лоту А, буде надано до трьох грантів із сумою гранту до 100 000 доларів США двома траншами, як зазначено нижче: I транш – 50%; ІІ транш – 50%.
-
Для проектних пропозицій, поданих до Лоту B, буде надано до трьох грантів із сумою гранту до 20 000 доларів США двома траншами, як зазначено нижче: I транш – 50%; ІІ транш – 50%.
-
Для проектних пропозицій, поданих як на лоти A, так і на B, гранти будуть надані на суму гранту до 120 000 доларів США двома траншами наступним чином: I транш – 50%; ІІ транш – 50%.
Дедлайн
Заявки мають бути подані не пізніше 17:00 за київським часом протягом 10 робочих днів з дня оголошення конкурсу проєктних пропозицій (9 квітня). Запізнілі або неповні заявки розглядатимуться лише на розсуд Представництва ПРООН в Україні.