ДЕДЛАЙН: 25 вересня 2024 року
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: громадський сектор
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиВідкритий конкурс за напрямом ІІ «Глобальні виклики та європейська промислова конкурентоспроможність» у кластері «Здоров’я» – «Європейське партнерство: Одне здоров’я – антимікробна резистентність» (European Partnership: One Health Anti-Microbial Resistance) HORIZON-HLTH-2024-DISEASE-09-01.
Ця тематика має на меті підтримку активностей, спрямованих на досягнення очікуваних результатів 3 напряму (destination) «Боротьба з хворобами та зменшення тягаря (наслідків) хвороб». Проєктні пропозиції за цією тематикою повинні бути спрямовані на досягнення всіх нижче наведених результатів:
вдосконалення реагування ЄС щодо приборкання антимікробної резистентності (AMR) та посилення ролі ЄС як міжнародно визнаного драйвера досліджень та інновацій щодо AMR, тим самим суттєво сприяючи досягненню Цілей сталого розвитку, пов’язаних з AMR;
ЄС та національні агенції, наукові співтовариства, політики і донори покращуватимуть/посилюватимуть співробітництво та координацію для посилення підходу «Одне здоров’я» в напрямі приборкання AMR та створення сильної і структурованої екосистеми зі спільною доказовою базою, інструментами та методологіями, що стосуються різних секторів;
спонсори досліджень, політики, релевантні агенції та органи влади, а також дослідницька спільнота матимуть змогу закрити існуючі прогалини та подолати наявні розбіжності щодо AMR відповідно до Європейського плану дій «Одне здоров’я» проти антимікробної резистентності;
спонсори досліджень узгоджуватимуть, адаптуватимуть та впроваджуватимуть свої дослідницькі політики та активності, уможливлюючи оптимальне створення нових рішень з метою попередження та лікування інфекційних захворювань, спричинених AMR, поліпшуватимуть системи нагляду, діагностики та контролю за поширенням резистентних мікроорганізмів, тестуватимуть та валідуватимуть відповідні рішення та сприятимуть їх застосуванню або впровадженню відповідно до потреб зменшення тягаря AMR;
ЄС посилюватиме свою роль як міжнародно визнаний гравець для ОH AMR (One Health Antimicrobial Resistance), здійснюючи істотний внесок у розширення глобальної співпраці та координації за межі Європи;
дослідницька спільнота в цілому отримуватиме вигоду і використовуватиме вдосконалену комплексну структуру знань, що об’єднує ЄС, а також національні/регіональні дані та інформаційні інфраструктури для покращення транснаціональних досліджень.
Для кого
Будь-яка юридична особа, незалежно від місця її заснування, мають право брати участь у конкурсі (незалежно від того, чи має вона право на фінансування чи ні), за умови, що вимоги, викладені в Регламенті програми “Горизонт Європа”, були виконані, а також будь-які інші умови, викладені в конкретній темі конкурсу.
“Юридична особа” означає будь-яку фізичну або юридичну особу, створену і визнану такою відповідно до національного законодавства, законодавства ЄС або міжнародного права, яка має правосуб’єктність і може, діючи від свого імені, здійснювати права і нести обов’язки, або особу, яка не має правосуб’єктності.
Бенефіціари та афілійовані особи повинні зареєструватися в Реєстрі учасників перед подачею заявки, щоб отримати ідентифікаційний код учасника (PIC) та пройти валідацію в Центральній службі валідації перед підписанням грантової угоди. Для перевірки їм буде запропоновано завантажити необхідні документи, що підтверджують їхній юридичний статус та походження на етапі підготовки гранту. Наявність валідованого КПК не є обов’язковою умовою для подання заявки.
Сума
Орієнтовний бюджет 100 000 000 євро.
Заявники повинні мати стабільні та достатні ресурси для успішної реалізації проектів та зробити свій внесок. Організації, які беруть участь у кількох проектах, повинні мати достатній спроможність реалізувати всі ці проекти.
Перевірка фінансової спроможності буде здійснюватися на основі документів, завантажених у Реєстрі учасників на етапі підготовки гранту (наприклад, звіт про прибутки і збитки та баланс, бізнес-план, аудиторський звіт, підготовлений затвердженим зовнішнім аудитором, що засвідчує звітність за останній завершений фінансовий рік тощо). Аналіз базуватиметься на нейтральних фінансових показниках, але також враховуватиме інші аспекти, такі як залежність від фінансування з боку ЄС, дефіцит і доходи в залежність від фінансування ЄС, а також дефіцит і доходи в попередні роки.