ДО 10 МЛН ІЄН — ГРАНТ В РАМКАХ ПРОГРАМИ БЕЗПЕКИ ЛЮДИНИ «КУСАНОНЕ» ПОСОЛЬСТВА ЯПОНІЇ В УКРАЇНІ

кусаноне

ДЕДЛАЙН: 28 лютого 2024 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор, охорона здоров’я, освіта та інші

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Загалом, будь-яка некомерційна організація може стати одержувачем ґрантової допомоги за Програмою «Кусаноне», якщо її проєкт спрямований на розвиток громади.

Приклади потенційних реципієнтів допомоги (невичерпний список): місцеві та міжнародні неурядові організації (громадські та благодійні), комунальні лікарні, школи І та ІІ ступенів, дитячі садки.

Умови:

Для участі у конкурсі на отримання ґранту потрібно направити заповнену форму заявки (українською мовою) і відповідні супровідні документи до Посольства Японії в Україні на адресу електронної пошти kusanone@kv.mofa.go.jp або на поштову адресу:

Посольство Японії в Україні
Бізнес-центр «Європа», 7 поверх
Музейний провулок, 4,
01901
м. Київ
Тел.: (044) 490 70 76

У зв’язку з тим, що у Посольства може виникнути потреба в додатковій інформації, вельми важливо, аби ви вказали ваш контактний телефон (бажано також номер мобільного телефона) та дійсну адресу електронної пошти.

Форма заявки, повний перелік необхідних документів та інструкції для заповнення заявки опубліковані на сайті Посольства Японії в Україні.

У разі виникнення запитань ви також можете проконсультуватися з координаторами телефоном (044) 490 70 76 або електронною поштою kusanone@kv.mofa.go.jp.

При подачі заявки прохання врахувати наступне:

1) Відбираючи проєкти для фінансування, Уряд Японії віддає перевагу важливим та довгостроковим проєктам, спрямованим на вирішення проблем, пов’язаних з базовими нагальними потребами життя, здоров’я та безпеки людей у місцевих громадах. Найголовніше – переконати Посольство у тому, що ваш проєкт безпосередньо впливає на вирішення таких проблем і призведе до покращення життя населення вашої громади, а також – що ваша установа здатна правильно керувати довгостроковими проєктами розвитку.

2) Як згадувалось вище, кошти Програми «Кусаноне» не можуть бути використано для виплати заробітної платні, оплати банківських комісій та покриття інших супутніх витрат, пов’язаних з реалізацією проєкту, тому організації-заявнику потрібно довести, що вона має достатньо коштів для покриття таких витрат.

3) Всі статті бюджету проєкту мають бути підтверджені комерційними пропозиціями (КП). Заявник має надати КП від трьох різних постачальників. За певних умов (наприклад, при кризових ситуаціях або якщо певний тип обладнання постачається лише одним ексклюзивним постачальником) Посольство може скасувати вимогу подачі трьох КП.

Відео

Грантова програма “КУСАНОНЕ” триває не перший рік. Для загального уявлення  про програму пропонуємо вам переглянути відеоогляд попередньої аналогічної пропозиції початку 2023 року на нашому ютуб-каналі про гранти “ЧАС ЗМІН”.

Про гранти для початківців

Як отримати грант

Посібник для ветерана

Каталог фондів

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ