ДО 10 000 ФУНТІВ СТЕРЛІНГІВ В РАМКАХ КОНКУРСУ ГРАНТІВ «СПРИЯННЯ У ВИКОНАННІ ОБЛАСНИХ ПЛАНІВ ДІЙ 1325» ДЛЯ ЖІНОЧИХ/ФЕМІНІСТИЧНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

КОЛИ: до 19 жовтня 2023 року

ДЕ: Кіровоградська, Рівненська, Сумська, Чернігівська області та м. Київ

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Ми запрошуємо подаватись до участі у конкурсі офіційно зареєстровані жіночі/феміністичні громадські організації із Кіровоградської, Рівненської, Сумської, Чернігівської областей та м. Київ, які:  

  • зобов’язуються узгоджувати свої дії в рамках проєкту із секретаріатом коаліції 1325 у відповідній області; 

  • мають досвід реалізації грантових проєктів та успішного фінансового менеджменту і звітування (таким організаціям буде надано перевагу під час розгляду грантових заявок); 

  • мають бухгалтера з досвідом підготовки фінансових звітів в грантових проєктах; 

  • не пов’язані з державними установами та політичними партіями. 

Членство організації у регіональній коаліції 1325 не є обов’язковою умовою участі у конкурсі, проте буде вважитись перевагою при розгляді грантових заявок.  

УЖФ визначає жіночими ті організації, метою яких (відповідно до статуту) є захист прав жінок та/або просування гендерної рівності. Професійні асоціації жінок не вважаються жіночими організаціями, якщо вони не доведуть, що дотримуються феміністичних принципів та, окрім надання послуг жінкам, розширюють їх права. 

Можливості

В рамках конкурсу не підтримуватимуться: надання заохочень державним службовцям; підтримка політичних партій; ініціативи, спрямовані на підтримку професійних асоціацій жінок (такі як підприємниці, вчительки) і не є феміністичними; ініціативи, що шкодять навколишньому середовищу. 

Недопустимі витрати: будівництво, придбання обладнання/активів на суму понад 1,000 Фунтів Стерлінгів. 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ