ДО 10 000 ДОЛ США В РАМКАХ КОНКУРСУ ГРАНТІВ ДЛЯ ДІЮЧИХ ПІДПРИЄМСТВ 24/10 (ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛ.)

КОЛИ: 22 березня 2023 року (включно)

ДЕ: Закарпатська область

ГАЛУЗІ: бізнес

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

У Конкурсі можуть брати участь представники мікро-, малих та середніх підприємств Закарпатської області, які планують відновити або модернізувати роботу підприємства і сплачувати податки на території Закарпатської області.

Пріоритет надається підприємствам, готовим створювати нові робочі місця; робочі місця для ВПО і/або представників інших ключових груп; релокованому бізнесу, який був перенесений з територій Миколаївської, Сумської, Чернігівської, Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької, Київської, Дніпропетровської та Херсонської областей; бізнесу, яким володіють представники ключових груп, або який забезпечує потреби ключових груп; підприємствам, які забезпечують критичні послуги на території здійснення своєї діяльності (а саме підприємства: у сфері поводження з твердими побутовими відходами; у сфері сільського господарства; у сфері легкої промисловості; у сфері харчової та переробної промисловості; станції технічного обслуговування; аптеки та аптечні пункти; підприємства у сфері соціальних, рекрутингових, рекреаційних, туристичних, транспортних послуг тощо); підприємства, діяльність яких відповідає стратегічним цілям регіону.

Можливості

Фінансова підтримка може бути використана на оплату праці, закупівлю сировини та матеріалів, орендну плату за приміщення, закупівлю чи оренду обладнання, лізинг, консультативні послуги.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ