ДО 10 000 ДОЛ США ТА ДО 20 000 ДОЛ США – ГРАНТИ ДЛЯ ДЛЯ ПРОТИДІЇ ДЕЗІНФОРМАЦІЇ ВІД CRDF GLOBAL

КОЛИ: п‘ятниця, 31 березня 2023 р

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

  • Одержувачі гранту мають бути громадянами України або партнерами українських установ.

  • Для розгляду заявок на цей конкурс потрібне інституційне та/або управлінське схвалення (шаблон надається за запитом).

  • Досвід і/або досвід у протидії проектам дезінформації та/або відповідним темам у громадянському суспільстві, наукових колах, ЗМІ, стратегічних комунікаціях, НУО та наукових спільнотах.

Можливості

Область застосування

Одержувачі грантів мають: 

  • Проводити дослідження, зосереджуючись на виявленні, картографуванні, аналізі та оприлюдненні російських мереж дезінформації. Він також буде зосереджений на розробці технічних рішень для виявлення та протидії російським операціям з дезінформації. Теми дослідження охоплюють, але не обмежуються цим, російських творців дезінформаційного контенту, використання ботнетів для поширення дезінформаційних наративів, санкційні російські медіа-сайти, які продовжують отримувати доступ до послуг хостингу або отримують дохід від реклами, як дезінформація впливає на сприйняття, пов’язане з ідентичністю та історію, вплив дезінформації на міжнародне співробітництво у сфері нерозповсюдження та інші актуальні теми.

  • Поїздки на міжнародні конференції для презентації результатів досліджень іноземній аудиторії можуть бути доступними для грантоотримувачів і будуть визначені через конкурсний процес.

  • Розробити технічні рішення, тобто медійні кампанії, зосереджені на ідентифікації та протидії російській дезінформації або розробці стандартних операційних процедур (СОП), навчальних програм і підтримки досліджень у сфері боротьби з дезінформацією.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ