ДО 10 000 ДОЛ США – ГРАНТИ ДЛЯ ЖІНОК ТА МЕНШИН ВІД CRDF GLOBAL

КОЛИ: п‘ятниця, 31 березня 2023 р

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

  • Для розгляду заявок на цей конкурс потрібне інституційне та/або управлінське схвалення (шаблон надається за запитом).

  • Прийнятними одержувачами грантів можуть бути громадяни України з досвідом роботи в громадянському суспільстві, академічних колах, журналістиці, нерозповсюдженні та неурядових організаціях, які були переміщені та знаходяться за межами України через поточний конфлікт.

  • Одержувачами гранту можуть бути жінки та представники малопредставлених груп у Східно-Тихоокеанському регіоні, Європі та Євразії, Південній та Центральній Азії.

Можливості

Область застосування

Одержувачі грантів мають:

  • Проводити дослідження, створювати публікації та публічно поширювати журнальні статті та реферати, які підвищують обізнаність і протидіють використанню Російською Федерацією дезінформації для дискредитації міжнародних норм нерозповсюдження. Крім того, дослідження виявить російські кампанії дезінформації, такі як веб-сайти, мережі/акаунти соціальних мереж, послуги хостингу та рекламні агентства, які дозволяють російським розповсюджувачам дезінформації працювати, отримувати дохід і поширювати дезінформацію.

  • Запишіться на відповідні навчальні курси, тобто заходи, пов’язані з нерозповсюдженням, і напишіть статтю про цю участь, яка буде розміщена на веб-сайті CRDF Global.

  • Проводити навчальні заходи, спрямовані на залучення відповідної аудиторії державного та приватного секторів до російських кампаній дезінформації та засобів і методів боротьби з дезінформацією.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ