ДО 1 МЛН ДОЛ США В РАМКАХ ВІДКРИТОЇ ГРАНТОВОЇ ПРОГРАМИ У СФЕРІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ВІД USAID

КОЛИ:  1 березня 2024 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ:  громадський сектор, охорона здоров’я

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Отримати грант зможуть неурядові організації, які дотримуються усіх чинних цивільних та податкових норм України. Перевага надаватиметься українським організаціям або партнерству з українськими організаціями.

Грантоотримувачі повинні продемонструватиналежне управління через наявність офіційно затверджених фінансових, адміністративних і технічних політик і процедур, які складають систему контролю, котра забезпечує захист активів, захист від шахрайства, марнотратства та зловживань, а також сприяє досягненню цілей програми.

Заявку на отримання гранту можуть подавати представники громадянського суспільства (у тому числі неурядові академічні установи, аналітичні центри та/або професійні асоціації), організації пацієнтів та правозахисні групи, заклади охорони здоров’я (ЗОЗ) та організації на рівні громади.

Можливості

Заявникам пропонується подати концепції, які стосуються одного або кількох заходів, перелічених нижче, хоча заохочуються й інші заходи, спрямовані на задоволення нагальних потреб системи охорони здоров’я:

● Задоволення нагальних потреб ЗОЗ, включно з обладнанням, ремонтом та обслуговуванням обладнання (наприклад, закладу бракує техніків для обслуговування медичного обладнання та фахівців ІТ/системних адміністраторів), що необхідно для відновлення роботи закладу та надання спеціалізованої медичної допомоги пацієнтам з травмами.

● Посилення технічної спроможності ЗОЗ на основі інших потреб, зокрема у таких сферах, як діагностика та лікування інфекційних захворювань, імунізація, неінфекційні захворювання, сексуальне та гендерне насильство, цифрова грамотність, екстрене сортування пацієнтів, допомога при травмах.

● Підвищення ефективності ведення та направлення пацієнтів.

● Покращення доступу до якісних послуг у центрах громадського здоров’я.

● Розбудова спроможності ЗОЗ (медичного та немедичного персоналу) задовольняти медичні потреби населення, пов’язані з війною.

● Усунення прогалин у наданні послуг, орієнтованих на рівень громади, для місцевого населення та внутрішньо переміщених осіб (ВПО) – наприклад, за допомогою інформаційно-просвітницької роботи з людьми та комунікації для сприяння місцевому населенню, яке шукає та отримує доступ до допомоги, включно із заходами зі зміни поведінки.

● Покращення системи кількісного визначення та закупівлі, доставки та розподілу основних ліків і медичних виробів (примітка: грантоотримувачі не матимуть права закуповувати ліки).

● Покращення доступу до ліків, які забезпечуються державою, зокрема через програму «Доступні ліки», для тих груп населення, які повідомляють про перешкоди у доступі до ліків (наприклад, ВПО)

● Закупівля, виходячи з оцінки потреб, необхідного обладнання, меблів та товарів медичного призначення для відновлення медичних послуг.

● Ширше застосування цифрових інструментів в охороні здоров’я, зокрема телемедицини, і додатків для керування електронними складами, щоб розширити доступ до медичної допомоги та наблизити медичну допомогу до тих, хто її потребує.

● Збір даних і доказів про медичні потреби ВПО та інших незахищених верств населення.

● Ремонт ЗОЗ: косметичний ремонт, у тому числі фарбування, покриття для підлоги, стін, заміна вікон без зміни розміру віконного отвору, заміна сантехніки або труб, що не впливає на елементи конструкції, такі як несучі стіни, або кріплень (наприклад, під полиці, вивіски, освітлення тощо).

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ