ДО 1 750 000 ГРН ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА АСОЦІАЦІЙ ГРОМАД В РАМКАХ ГРАНТОВОЇ ПРОГРАМИ “ПОСИЛЕННЯ СПРОМОЖНОСТІ ГРОМАД ЗА ДОПОМОГОЮ СТРАТЕГІЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ЗАДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЇХ ЕФЕКТИВНОЇ РОБОТИ ЯК АГЕНТІВ ЗМІН НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ»

КОЛИ: до  25 листопада 2022 року, 18:00 (за Київським часом)

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (далі – Проект) оголошує конкурс для громадських організацій, що працюють з громадами/ асоціацій громад.

Мета цієї грантової програми:

  • навчити громади використовувати стратегічні інструменти для підвищення обізнаності;

  • навчити ЗОЗ та громади спілкуватися з пацієнтами, щоб змінити їхню поведінку при зверненні за медичною допомогою та підвищити обізнаність про переваги медичних реформ (безкоштовні медичні послуги, що покриваються пакетами ПМГ, доступність медичних послуг тощо)

  • підвищити обізнаність громад і ЗОЗ щодо антикорупційних підходів та інструментів для зменшення неофіційних платежів у сфері охорони здоров’я.

Сума

Загальна сума одного гранту не перевищуватиме 1 750 000 гривень (еквівалент 50 000 дол. США). Тип гранту – грант з фіксованою сумою.

 

Можливості

Після завершення діяльності в рамках цього гранту отримувач гранту досягне таких цілей:

  • вміння громади використовувати стратегічні інструменти підвищення обізнаності;

  • навички ЗОЗ та громади спілкуватися з пацієнтами;

  • підвищення обізнаності про переваги медичних реформ (безкоштовні медичні послуги,які покриваються пакетами PMG, наявність медичних послуг тощо);

  • підвищення кваліфікації громад і ЗОЗ за допомогою антикорупційних підходів та інструментів для скорочення неформальних виплат в охороні здоров’я.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ