ДО 1,2 МЛН ДАТСЬКИХ КРОН – ФІНАНСУВАННЯ ДЛЯ ОГС ЧЕРЕЗ НОВИЙ МЕХАНІЗМ СПІВПРАЦІ ВІД NEW DEMOCRACY FUND

КОЛИ: 14 травня 2023 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Новий механізм співпраці підтримує широкий спектр: 

  • Представники громадянського суспільства Данії, зареєстровані в Данії, які хочуть залучити або поглибити партнерство з громадянським суспільством у східних країнах-сусідах. Датський партнер, будучи головним заявником, повинен подати спільну заявку зі своїм партнером зі східної країни-сусіда. 

Суб’єкти громадянського суспільства в широкому сенсі визначаються як демократично організовані організації громадянського суспільства, громадські рухи, ЗМІ, наукові кола, профспілки, а також громадські групи та організації, включаючи культурні, освітні та інституції знань.   

Можливості

Які ініціативи підтримуються? 

Новий механізм співпраці прагне підтримувати проекти, які зосереджені на:  

  • Стійке та довготривале співробітництво між суб’єктами громадянського суспільства в Данії та східних сусідніх країнах, у якому заявники прагнуть налагодити довгострокову співпрацю та надійні стратегії виходу. 
    Максимальна сума бюджету становить до 1 200 000 датських крон.   

  •  Короткострокові дії , що дозволяють громадянському суспільству Данії шукати, продовжувати та/або розвивати існуючі чи нові партнерства у східних країнах-сусідах. Сума бюджету коливається в межах 50-150 000 датських крон. Зверніть увагу, що ці проекти потребують окремої форми заявки. 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ