КОЛИ: 03 травня 2023 р. 17:00:00 за брюссельським часом
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: інновації
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиПідтримка додатків у високопродуктивних обчисленнях
Ідентифікатор теми: DIGITAL-EUROHPC-JU-2022-APPSUPPORT-01-01
Конкурс спрямований на створення та чотирирічну роботу розповсюдженої загальноєвропейської служби підтримки високопродуктивних обчислювальних програм. Вибраний проект має об’єднати групи підтримки додатків (AST), створені (переважно) у поточних або майбутніх хостингових організаціях EuroHPC, які керують суперкомп’ютерами EuroHPC.
AST тісно співпрацюватиме з Офісом експертної перевірки EuroHPC JU, який керуватиме оцінкою та розподілом часу доступу до європейських суперкомп’ютерів HPC, оскільки додатки та відповідні команди користувачів, які будуть підтримуватися, в першу чергу вибиратимуться шляхом експертної перевірки, керованою EuroHPC JU.
Очікується, що за допомогою цього процесу AST надаватимуть свої послуги вибраній кількості флагманів/маяків, яким було виділено час у контексті викликів EuroHPC JU Extreme Scale та Regular Access.
Для кого:
Щоб відповідати вимогам, заявники (бенефіціари та афілійовані особи) повинні:
− бути юридичними особами (державними чи приватними організаціями)
− бути зареєстрованою в одній із прийнятних країн, тобто:
− Держави-члени ЄС (включаючи заморські країни та території (OCT))
− країни, що не входять до ЄС: перераховані країни ЄЕЗ та країни, асоційовані з програмою «Цифрова Європа», або країни, які ведуть переговори щодо угоду про асоціацію та місце набуття угодою чинності до підписання гранту (список країн-учасниць).
Бенефіціари та афілійовані організації повинні зареєструватися в Реєстрі учасників — перед подачею пропозиції — і повинні бути підтверджені Центральною службою перевірки (REA Validation). Для перевірки їм буде запропоновано завантажити документи, що підтверджують правовий статус і походження. Інші організації можуть брати участь у інших ролях консорціуму, таких як асоційовані партнери, субпідрядники, треті сторони, які роблять внески в натуральній формі тощо.
Сума
4000000 – 5000000 євро
Терміни
Дедлайн: 03 травня 2023 р. 17:00:00 за брюссельським часом.
Умови:
AST повинні пропонувати широкий спектр послуг підтримки, націлених насамперед на підтримку програм рівня 2 і 3, що охоплює принаймні такі послуги:
-
Портування та оптимізація програми
-
Включення та масштабування коду
-
Розробка аналізу продуктивності та тестів для вибраних програм R&D з рефакторинга коду
-
Коротко- та середньострокова підтримка вибраних програм/груп користувачів (3-18 місяців)
-
Незалежні від домену тренінги, що стосуються архітектури (націлені на суперкомп’ютери EuroHPC)
-
Розробка практичних посібників з використання суперкомп’ютерів EuroHPC.
-
Співпраця з еквівалентними групами на європейському та міжнародному рівнях з технічних питань, пов’язаних із підтримкою роботи до/екзамасштабної програми.
-
Зробіть внесок у розробку та вдосконалення європейської служби підтримки додатків HPC, поділившись отриманими уроками та надавши відгук EuroHPC JU щодо вимог користувачів і прогалин у послугах.
-
Індивідуальна підтримка наукової та дослідницької спільноти з боку державних і приватних науково-дослідних інститутів, академічних кіл, промисловості та МСП.
Проект має створити координаційний рівень між командами-учасниками, що дозволить обмінюватися знаннями, інформацією, а також гармонізувати спектр послуг і рівень послуг, що надаються.
Розмір вибраних AST має бути пропорційним розміру підтримуваної локальної системи, і очікується, що він буде в діапазоні 4-6 експертів для систем рівня до екзашкали та далі, і в діапазоні 2-4 експертів для петашкали. і системи середнього класу.
Проект має запропонувати єдину точку контакту (у формі Європейського порталу підтримки додатків HPC), який дозволить європейським користувачам HPC отримувати інформацію про системи, які пропонує Спільне підприємство, їх архітектури, механізми доступу та служби підтримки. доступний.
Також очікується, що AST співпрацюватимуть із ключовими заходами підтримки, які фінансуються EuroHPC JU, включаючи EuroCC (центри компетенції), центри передового досвіду (CoE) та майбутні навчальні ініціативи.
Нарешті, проект має включати організацію спеціалізованих навчальних заходів і семінарів у контексті гучних міжнародних HPC заходів, таких як EuroHPC Summit, International Supercomputing (ISC) тощо.
Можливості
Спільне підприємство EuroHPC розгортає загальноєвропейську високопродуктивну обчислювальну інфраструктуру, що складається з низки суперкомп’ютерів, які варіюються від малих петамасштабних до великих високоякісних систем до екзамасштабу та екзамасштабу. Ці суперкомп’ютери забезпечують найсучасніші можливості HPC, які очолюють відповідні світові рейтинги. Системи обслуговуються суперкомп’ютерними центрами, які називаються хостинговими організаціями, які були відібрані EuroHPC через дзвінки про вираження інтересів і підписали угоду про хостинг із JU. EuroHPC співфінансує до 50% витрат на придбання систем, а також, залежно від конкретних умов угоди, також співфінансує їх операційну діяльність.