ДЕДЛАЙН: 15 червня 2024 року
ДЕ: Чернівецька, Хмельницька, Тернопільська, Вінницька та Волинська області
ГАЛУЗІ: громадський сектор
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиПрограма Розвитку ООН (UNDP) в Україні оголошує грантову програму «Партнерство заради відновлення». Грантова програма впроваджується в межах проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення» (EPSR), який фінансується Урядом Швеції через Шведську агенцію міжнародного розвитку SIDA.
Грантова програма спрямована на задоволення потреб українських громад в умовах війни. Програма зосереджується на:
-
Забезпеченні підтримки та інтеграції у соціальне життя ветеранів, внутрішньо переміщених осіб та інших уразливих груп населення, які постраждали від війни;
-
Сприянні інклюзивній трансформації громад.
Проєктні пропозиції мають бути реалізовані в наступних цільових регіонах: Чернівецька, Хмельницька, Тернопільська, Вінницька та Волинська області.
Для кого
До участі запрошуються неурядові організації у партнерстві з місцевими органами влади, громадськими організаціями (включаючи організації з громад), членськими бізнес-об’єднаннями, навчальними закладами та/або підприємствами.
UNDP передбачає надання грантів міжгалузевим партнерствам, які зможуть продемонструвати свою здатність реалізувати запропоновану ініціативу в одній із таких пріоритетних сфер:
-
Інклюзивний місцевий економічний розвиток, включаючи, але не обмежуючись, просуванням сталого садівництва, фермерства та туризму, а також інновації в розміщенні ММСП та доступі до місцевого ринку;
-
Просування гендерної рівності та розширення економічних можливостей жінок і чоловіків, включаючи внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та інші групи, які постраждали від війни;
-
Інклюзивні місцеві громади, з акцентом на посилену участь недостатньо представлених груп у прийнятті місцевих рішень та покращення справедливого доступу до державних послуг та інфраструктури громад (об’єктів, базових послуг та громадських просторів) з особливим акцентом на вразливих групах і спільнотах, які не отримують належних послуг.
Кожен заявник може подати лише одну пропозицію. Підписантом грантової угоди з UNDP повинен бути голова НУО, яка виступає в якості заявника. Команда проєкту кожного консорціуму повинна включати: менеджера проєкту; фінансового менеджера. Команда проєкту може також включати додаткових фахівців, призначених заявником, включаючи, але не обмежуючись ними, експертів, координаторів, помічників тощо.
Сума
-
UNDP передбачає надання грантів з максимальним індикативним фінансуванням — 70 000 доларів США. Ця сума може бути доповнена за рахунок співфінансування та внесків членів міжгалузевого партнерства, щоб загальний бюджет ініціативи не обмежувався сумою гранту. Грант буде надано двома траншами наступним чином: I транш – 80%; II транш – 20%.
-
Грант, наданий грантоотримувачу, має бути використаний для фінансування запланованих заходів запропонованого проекту згідно із затвердженим бюджетом.
-
Грант надаватиметься в гривневому еквіваленті.
Заявник від імені міжсекторального партнерства повинен забезпечити співфінансування в розмірі, що дорівнює щонайменше 10% від запитуваного гранту. Співфінансування може бути виражене тільки в грошовій формі. Джерела співфінансування повинні бути чітко зазначені в попередньому бюджеті для проектної пропозиції і підтверджені партнерами, які надають співфінансування в Декларації партнерства в розділі «Роль у партнерстві».
Кошти, надані в рамках програми «Партнерство заради відновлення», можуть бути використані тільки наступним чином:
-
гонорари експертів та консультантів;
-
придбання товарів та послуг (включаючи офісне та технічне обладнання, сертифіковане програмне забезпечення, якщо це обґрунтовано належним чином), необхідних для реалізації проєктної діяльності;
-
витрати на комунікаційні та інформаційні послуги, включаючи, але не обмежуючись виробництвом та розповсюдженням цифрових та друкованих комунікаційних матеріалів;
-
витрати на консультації, дослідження та ІТ-послуги, що відповідають меті та завданням проекту;
-
оренда приміщень, необхідна для реалізації завдань проєкту;
-
придбання канцелярських та витратних матеріалів, поліграфічних матеріалів;
-
витрати на транспортні послуги або витрати на відрядження, безпосередньо спрямовані на досягнення мети проекту.
Дедлайн
Проєктні пропозиції приймаються в електронному вигляді на адресу grants.rdp.ua@undp.org з темою повідомлення: «Партнерство заради відновлення + назва громади».
Кінцевий термін подачі пропозицій — 15 червня 2024 року (включно).
Запрошуємо потенційних учасників взяти участь в інформаційній сесії, яка відбудеться 23 травня об 11:00 на платформі Zoom за посиланням: https://undp.zoom.us/j/86424995000