ДЕДЛАЙН: 12 лютого 2024 року
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: громадський сектор
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиПрограма «Фонд «Партнерство за сильну Україну»» (ФПСУ), що реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл», оголошує конкурс проєктних пропозицій щодо реалізації заходів з підвищення довіри між місцевою владою, місцевими установами, що забезпечують громадську безпеку (такими як поліцейські офіцери громади (ПOГ) та патрульна поліція), та громадянами, просуваючи підхід «орієнтований на громаду» до розуміння та забезпечення безпеки на територіях, які перебували під російською окупацією понад шести місяців, а також на прифронтових або прикордонних з росією або білоруссю територіях.
Цілі гратів: підтримка безпеки громад в Охтирці (Сумська область), Ізюмі (Харківська область) і Великоолександрівці (Херсонська область).
Конкретні результати:
-
Органи Місцевої влади (ОМС) і поліція беруть участь у структурованому діалозі з громадами, ОГС тощо задля визначення пріоритетів публічної безпеки та процесу відновлення.
-
ОМС та місцеві надавачі послуг за підтримки ФПСУ працюють над забезпеченням локальних пріоритетів безпеки та відновлення, визначених громадянами.
-
Поліція реагує на потреби громад, зокрема, на побутове насильство (ПН), та сексуальне і гендерно-зумовлене насильство (СГЗН), реалізуючи превентивні заходи.
-
ОГС підтримують зусилля поліції та органів місцевого самоврядування щодо залучення громадян (наприклад, шляхом організації та сприяння структурованому діалогу).
-
ОГС підтримують процес розбудови потенціалу поліції та ОМС з чутливих питань громадської безпеки (наприклад, ПН, СГЗН, поводження з жертвами тощо) та відслідковують прогрес.
-
ОГС сприяють діалогу всередині громад і між ними для зниження напруженості на територіях, які тривалий час перебували в умовах окупації.
Проміжні результати:
• 10 діалогових сесій (планова к-ть в кожній з цільових громад: 3-4)
• 3 Плани дій з громадської безпеки ПД (CAP) (1 на кожну з цільових громад),список пріоритетів
• 9 пріоритетів ідентифікованих в ході діалогових сесій і відображених в ПДГ (планова к-ть діалогових сесій в кожній з цільових громад: 3)
• 9 зустрічей з оцінки прогресу, планування подальших кроків, моніторингу і навчання (3 в кожній з цільових громад)
• 6 тренінгів/заходів з розбудови потенціалу (планова к-ть в кожній з цільових громад: 1)
• 6 освітніх заходів (планова к-ть в кожній з цільових громад: 2)
Для кого
Організації, що подають проєктні пропозиції для участі в цьому Конкурсі, повинні відповідати наступним вимогам:
• статус громадської організації чи НУО, офіційно зареєстрованої та визнаної за українським законодавством;
• статус неприбуткової організації;
• підтверджений досвід реалізації грантів, дотичних до тематики цього Конкурсу, а саме: взаємодія поліції та громади; безпека громад; жінки, мир і безпека; молодь, мир і безпека; діалог; мітигація.
• бухгалтер повинен мати вищу освіту (в галузі бухгалтерського обліку) та як мінімум один рік досвіду в сфері бухгалтерського обліку;
• знання мови – вільне володіння українською;
• готовність дотримуватися всіх правил і норм співпраці, запропонованих міжнародним донором;
• готовність пройти процедуру належної перевірки (due diligence), щоб продемонструвати здатність розробити / запровадити політики щодо обов’язку належної турботи / охорони здоров’я, добробуту та прав людини / інші необхідні політики і процедури.
Конкурсна пропозиція має містити резюме персоналу, залученого до реалізації проєкту. Наведені нижче критерії оцінки не слід вважати вичерпними, але в пропозиції має бути включений експертний персонал із наступною кваліфікацією:
• Досвід реалізації заходів в цільових громадах та (або) областях; досвід фасилітації діалогів, зокрема НДО/ОГС, які мають досвід фасилітації діалогу між громадою, поліцією і місцевою владою; досвід проведення тренінгів із конфліктної чутливості, гендерної чутливості, мітигації, побутового насильство (ДН) і сексуального гендернозумовленого насильства (СГЗН) тощо, для різних суб’єктів: таких як громадянське суспільство, поліція, ОМС; досвід проведення просвітницьких заходів.
• досвід інтеграції гендерних питань у програмні заходи, дослідження та навчання на досвіді реалізації проєктів, а також у цикли звітності перед донорами за показниками моніторингу, оцінки та навчання (MEL).
Сума
ФПСУ планує виділити гранти на суму близько 10,000,000 грн. Очікується, що сума кожного гранту може коливатися від 2,000,000 грн та 3,350,000 грн. Остаточна сума гранту залежатиме від конкретних грантових заходів і результатів фінальних переговорів, тому може бути меншою чи більшою за зазначену вище. Просимо учасників подавати свої бюджетні пропозиції лише в межах зазначеного діапазону, інакше заявка може бути відхилена на першому етапі розгляду. Очікується, що строк дії грантів за цим конкурсом не перевищуватиме 4-5 місяців. Реалізація грантових проєктів має розпочатися якомога швидше та завершитися не пізніше 31 липня 2024 року.
Дедлайн
Грантові пропозиції подаються українською чи англійською мовами (формат Word, шрифт Times New Roman, розмір шрифту 11, одинарний інтервал, обсяг – до 7 (семи) сторінок) на базі шаблонів у додатках A, B, С із зазначенням номеру Конкурсу PFRU–CFP013-06. ФПСУ прийматиме проєктні пропозиції до 23:59 за київським часом 12 лютого 2024 р. Заявки, подані з запізненням, та такі, що не відповідають вимогам, не розглядатимуться.
Учасники повинні надати онлайн резюме проєкту скориставшись посиланням на Гугл-форму.
Учасники повинні надати ФПСУ таку інформацію:
1) Oнлайн-резюме проєкту (форма доступна за посиланням) із зазначенням основної інформації про організацію та проєктну пропозицію;
2) заповнені Форми грантової пропозиції та детального бюджету (додатки А та В);
3) заповнену Форму відбору партнерів Фонду (додаток С). Просимо звернути увагу на те, що документи, зазначені в цій формі, надаються разом з цією формою;
4) резюме персоналу, задіяного в проєкті;
5) відскановані копії таких документів ( *.PDF або*.JPG):
• свідоцтво про реєстрацію або виписка/витяг;
• довідка з державного податкового органу про реєстрацію організації в Реєстрі неприбуткових установ та організацій із зазначенням коду некомерційної діяльності;
6) листи підтримки від місцевої поліції та (або) місцевої влади (обов’язково).
Пакет документів необхідно надати одним листом в архіві ( *.rar), розміром не більше 15 МБ.
Просимо надсилати будь-які питання стосовно цього оголошення на вказану електронну адресу: pfru-grants@chemonics.com (Тема листа: Питання відносно PFRU–CFP013-06). Відповіді надаватимуться в письмовій формі. Просимо звернути увагу на те, що за 48 годин до кінцевої дати цього оголошення прийом питань припиняється.
Умови
Учасник подає грантову пропозицію з детальним бюджетом (додатки A, B). Технічна заявка та бюджет подаються окремо у заданих форматах із дотриманням інструкцій і рекомендацій, наведених у додатку. Технічна пропозиція оцінюватиметься відповідно до критеріїв оцінки переваг, наведених у розділі V.
Якщо пропозиція учасника відповідає чи перевершує критерії оцінки переваг, вона переходить на другий етап, на якому перед присудженням гранту проводиться належна перевірка (due diligence) на основі інформації, наведеної в Формі відбору партнерів Фонду (додаток С). На цьому етапі ФПСУ може зв’язуватися з грантоотримувачами для обговорення потенційних коригувань пропозицій.
Учасників конкурсу письмово поінформують про рішення щодо їхніх пропозицій. Причини відхилення чи прийняття пропозиції не повідомляються.
Деталі
Додаток А – Форма грантової пропозиції
Додаток В – Детальна форма бюджету
Додаток С – Форма відбору партнерів Фонду