8 МЛН ЄВРО НА ПРОЄКТИ НА ІННОВАЦІЙНІ ПРОЄКТИ В СФЕРІ ЗБЕРІГАННЯ ДАНИХ

КОЛИ: до 24 січня 2023 р. 17:00:00 за брюссельським часом

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: інноваційні технології, кібербезпека, зберігання наборів даних

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Будуть запущені масштабні пілотні проекти, спрямовані на розгортання в масштабах інноваційних, стійких, безпечних і транскордонних сервісів на базі хмари до краю, які застосовуються в наборі добре вибраних секторів додатків. Ці розгортання слугуватимуть подвійній меті, по-перше, бути першими реальними конкретними реалізаціями та розгортаннями платформи проміжного програмного забезпечення та її різних рішень проміжного програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом, що задовольнятимуть потреби конкретного сектору додатків і варіантів використання, а отриманий досвід має відобразитися на цьому окремому процес. Тому різноманітність збережених великомасштабних пілотних проектів, як у географії, так і в сценаріях використання, буде ключовою для перевірки універсальності та надійності платформи.

Пілотні проекти повинні бути спільно розроблені та спільно створені в тісній співпраці між усіма залученими зацікавленими сторонами, які добре представляють як пропозицію, так і попит, і спрямовані на конкретні послуги та рішення.

Відібрані проекти мають служити демонстраціями для всього Союзу, надаючи конкретні приклади того, як вони можуть бути використані та реалізовані в інших галузях застосування, чітко демонструючи додану вартість, яку вони приносять.

Сума

Загальний бюджет програми 8 млн. євро.

Можливості

Очікуваний результат :

  • Збільшення європейських поставок стійких, конкурентоспроможних, розподілених, екологічних і безпечних послуг на основі хмари до краю.

  • Ширший і легший доступ, коротший час доставки та вища стійкість державних і комерційних послуг, що надаються громадянам і підприємствам, зокрема МСП, у всьому ЄС.

  • Швидке розгортання спільних просторів даних у всьому ЄС.

Результати роботи:

  • Захищені периферійні служби, що досягають рівня зрілості та стійкості, порівнянного з традиційними хмарними середовищами;

  • Високозахищені локальні периферійні служби з низькою затримкою, що працюють на екологічно чистих інфраструктурах, які забезпечують федеративний ШІ;

  • Ультразахищене та відповідне етичним стандартам управління даними, наприклад, за допомогою масштабованих служб на основі блокчейну;

  • Послуги прогнозної аналітики та візуалізації даних;

  • Граничні служби з високою продуктивністю та надійністю, здатні швидко розгортати нові додатки та виконувати кілька інтенсивних робочих навантажень, що виникають від різних одночасних користувачів.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ