8 553 295 ГРН В РАМКАХ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ НУО НА ОДЕРЖАННЯ СУБГРАНТУ «СУПРОВІД НАДАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ПЕРСОНАЛУ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИХ ЗАКЛАДІВ»

КОЛИ: 10 лютого 2023 року до 12:00 за місцевим часом

ДЕ: Київська, Миколаївська,Одеська та Чернігівська області

ГАЛУЗІ: охорона здоров’я

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Вимоги до учасників конкурсу

  • Офіційна реєстрація в Україні.

  • Досвід роботи в галузі психологічної підтримки.

  • Налагоджена робота в районах областей та досвід співпраці з медичними закладами.

  • Творчий підхід до планування, розробки та реалізації заходів проекту, гнучкість та мобільність у виконанні поставлених завдань.

  • Наявність ключового персоналу для виконання зазначеної вище діяльності проекту.

Можливості

В рамках проекту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» задля забезпечення психологічної підтримки персоналу протитуберкульозних закладів на базі ОПТЗ будуть створені кімнати психологічної підтримки персоналу (лікарі, соціальні працівники, інші спеціалісти), де будуть проводитися групи самодопомоги та взаємодопомоги та, за необхідності, індивідуальні консультації психолога.  Це є важливим компонентом для психологічної стабілізації та покращення емоційного стану.

До цієї роботи залучатиметься відібрана на конкурсній основі НУО, з якою буде укладено субконтракт, проведено необхідне навчання, забезпечено надання технічної допомоги РАТН та проведення моніторингу виконання робіт.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ