8 000 ТА 15 000 ЄВРО – ГРАНТИ В РАМКАХ ДРУГОГО КОНКУРСУ ФЕСТИВАЛІВ НА ПІДТРИМКУ МИТЦІВ-ПОЧАТКІВЦІВ EFFEA

КОЛИ: 19 червня 2023 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: культура та мистецтво

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Конкурс EFFEA №2 відкритий для всіх фестивалів і артистів, які відповідають таким критеріям:

  • Фестивалі існують принаймні один раз.

  • Фестивалі повинні бути зареєстровані на FestivalFinder.eu. Зареєструватися тут.

  • Виконавцями можуть бути індивідуальні артисти, колективи, компанії, ансамблі, групи будь-якого віку та національності.

  • Discovery and Springboard Residencies: провідний фестиваль встановлює партнерство принаймні з 2 фестивалями-партнерами, щоб взяти артиста(ів) під свою опіку. Ми заохочуємо фестивалі співпрацювати з більш ніж 2 фестивалями-партнерами (потенційний додатковий актив) і розробляти потужну програму для артистів.

  • Кожен із 2 фестивалів-партнерів має бути зареєстрований у країні, відмінній від провідного фестивалю. Додаткові фестивалі-партнери (якщо більше 2) можуть бути з будь-якої прийнятної країни.

  • Фестиваль може подати заявку на один грант як провідний фестиваль і подати заявку на кілька грантів як фестиваль-партнер.

  • Член журі може подати заявку зі своїм фестивалем на одну резиденцію як провідний фестиваль або фестиваль-партнер. Конфлікт інтересів виключається правилами та процедурами журі.

  • Художники мають громадянство або адресу проживання в одній із прийнятних країн.

  • Художники не були підтримані грантом EFFEA, наданим у попередніх конкурсах. Митця можна підтримати максимум одним грантом EFFEA.

Прийнятні країни

Офіційні адреси фестивалів і артистів розташовані в одній із наступних країн:

країни-члени ЄС: Австрія, Бельгія, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Італія, Ірландія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Польща, Португалія, Румунія, Іспанія, Словаччина, Словенія та Швеція.

Країни Креативної Європи: Албанія, Вірменія, Боснія та Герцеговина, Грузія, Ісландія, Косово, Ліхтенштейн, Чорногорія, Північна Македонія, Норвегія, Сербія, Туніс та Україна.

Інші включені країни: Ізраїль, Молдова, Палестина, Велика Британія, Швейцарія та Туреччина.

Зверніть увагу: Ізраїль, Молдова, Палестина, Велика Британія, Швейцарія та Туреччина можуть подавати заявки лише як партнери, а не як провідні фестивалі. Митці з цих країн можуть бути запропоновані.

Відповідні дисципліни

Фестивалі та митці працюють в одній або кількох із таких мистецьких дисциплін: архітектура, балет, сучасний танець, цирк, дизайн/прикладне мистецтво, цифрове мистецтво, кіно, фольклор та народне мистецтво, спадщина, міждисциплінарне мистецтво, література, музика, опера, вуличне мистецтво, театр, фотографія/відео, скульптура, живопис.

Можливості

Спільне виробництво провідного фестивалю та принаймні двох фестивалів-партнерів, кожен з різних відповідних країн, резиденції EFFEA надають митцям-початківцям час, простір і підтримку для роботи над оригінальним проектом або розвитку вже існуючого.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ