8 000 000 ЄВРО НА ГРАНТИ ВІД ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КОМІСІЇ НА ПОКРАЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ

КОЛИ: до 16 листопада 2022 року

ДЕ: вся Європа

ГАЛУЗІ: енергоефективність

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Можливості

Очікуваний вплив :

Пропозиції мають призвести до зменшення енергетичної бідності для енергетично бідних домогосподарств завдяки енергетичній реконструкції будівель; підвищення спроможності та готовності місцевих і національних зацікавлених сторін до проведення таких реконструкцій у майбутньому; розробка успішних підходів до енергетичної реновації вразливих районів, які можуть бути відтворені в інших регіонах або державах-членах.

Пропозиції повинні кількісно визначати їхній вплив, використовуючи наведені нижче індикатори, де це доцільно, а також інші показники ефективності конкретного проекту:

  • Кількість відремонтованих помешкань.
  • Кількість розроблених дорожніх карт.
  • Кількість постраждалих енергетично бідних споживачів.
  • Численні переваги енергетичної реконструкції будівель, такі як покращення фізичного та психічного здоров’я, комфорту та внутрішнього середовища, покращення якості повітря в приміщеннях, покращення соціальної інтеграції, зменшення видатків на охорону здоров’я.
  • Збереження первинної енергії за рахунок проекту (у ГВт·год/рік).
  • Виробництво відновлюваної енергії за рахунок проекту (у ГВт-год/рік).
  • Інвестиції в сталу енергетику, започатковані проектом (кумулятивно, у мільйонах євро).

Вплив пропозицій має бути продемонстровано під час проекту та протягом 5 років після завершення проекту. Очікується, що вплив за цією темою буде продемонстровано саме для енергетично бідних домогосподарств.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ