7,5 МЛН ЄВРО В РАМКАХ КОНКУРСУ “ЖУРНАЛІСТСЬКІ ПАРТНЕРСТВА”

КОЛИ: до 22 вересня 2022 р., 17:00 за Києвом

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: журналістика

Можливості Програми

Передбачається підтримка спільних проектів у будь-якому (під)секторі та/або жанрі ЗМІ, які мають на меті посилити співпрацю та впровадити системні зміни в ширшій екосистемі ЗМІ. Запропоновані види діяльності мають бути чітко обґрунтовані та базуватися на потребах обраного (під)сектору(ів). Пропоновані партнерства заохочують до залучення організацій із країн/регіонів з різними медіа-можливостями.

Ці заходи мають бути спрямовані на обслуговування ширшої екосистеми по всій Європі, включаючи невеликі медіа. Заохочується обмін передовим досвідом між операторами медіа-ринків з різноманітними характеристиками (мови, обсягів виробництва, розмірів, рівнів цифровізації тощо) для сприяння взаємному навчанню.

Діяльність має включати конкретні результати та встановлювати чіткі, об’єктивно перевірені та кількісно вимірювані показники ефективності на середньостроковий період та кінець проекту. Розрахункове охоплення має бути точнішим, ніж сума доступних каналів розповсюдження, і має бути підтверджене детальним планом охоплення, а також доказом зацікавленості цільових груп.

Усі Партнерства працюватимуть із повною редакційною незалежністю. Вони повинні поважати професійні, загальноприйняті редакційні стандарти. Вибрані стандарти мають бути зазначені в пропозиції та підтверджені підписаною Декларацією про стандарти та незалежність ЗМІ.

Можливо, вам знадобиться допомога з написання грантової заявки. Зверніть увагу на наші послуги: 

🔴 Грантова заявка “ПІД КЛЮЧ”. Деталі ТУТ

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ