500 ДОЛ США НА МІСЯЦЬ В РАМКАХ СТИПЕНДІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ ДЛЯ ПІДТРИМКИ УКРАЇНСЬКИХ АКТИВІСТІВ ТА ІНІЦІАТИВ

КОЛИ: 1 березня 2023 року, 20:00

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор, медіа

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Стипендію можуть отримати активісти, правозахисники, журналісти, представники громадського сектору та волонтерських ініціатив, які залишилися без роботи або без фінансування своєї попередньої діяльності внаслідок воєнних дій. 

Важливо: програма поширюється як на учасників, що знаходяться в різних містах України, так і на тих, хто був змушений виїхати за кордон з міркувань безпеки.   

Можливості

Окрім проєктної, програма передбачає також соціальну й освітню складові. Всі учасники зможуть отримати менторську підтримку від експертів для розвитку своїх ініціатив за напрямами: проєктний менеджмент, комунікації та фандрейзинг, а також взяти участь в тренінгах та нетворкінгах задля отримання нових знань і знайомств.

Одна з можливостей стипендіальної програми – це допомога менторок/ів у розвитку ваших ініціатив. Наші ментори/ки – це експерти/ки з міжнародним досвідом, до яких ви зможете звернутися за порадами щодо підсилення вашої діяльності:

Віктор Артеменко – консультант міжнародних проектів, активіст, нетворкер. Спеціалізується на стратегічному плануванні та розвитку людського капіталу. Допоможе з плануванням та стратегічним розвитком ваших проєктів.

Світлана Колодій – програмна фахівчиня із залучення приватного сектору та стійкості в USAID/ENGAGE, екс-координаторка української краудфандингової платформи «Спільнокошт» та програм у ГО “Global Office” (GOxChange, Вліпи за себе), експертка з фандрейзингу та проведення краудфандингових кампаній. Допоможе підсилити напрям залучення ресурсів для реалізації проєктів.

Анна Пихтіна – комунікаційниця міжнародних громадських ініціатив та програм USAID (USAID Проєкт Енергетичної безпекиUSAID “Мріємо та діємо”,) та громадських організацій (Garage Gang, Action Office), яка має понад 7 років досвіду комунікацій для змін. Допоможе підсилити комунікаційний напрямок.

Формати співпраці з менторами/ками:

Індивідуальні зустрічі. В кожного учасника/ці буде можливість мати щонайменше 2 індивідуальні зустрічі з ментором/менторкою ~ до 30 хв кожна. Завдяки цим зустрічам ви зможете заглибитися в суть питання саме по вашому проєкту.

Індивідуальні зустрічі – це про зустріч вас та вашої команди з менторками/ами. Присутність ваших колег, звісно, є на ваш розсуд, однак це може позитивно вплинути на ефективність зустрічей. 

Першим етапом стануть зустрічі з Віктором Артеменком, які допоможуть вам та команді розібратися зі стратегічним розвитком проєкту, чітко та лаконічно описувати проєкт та відповідати на питання “щоби що?”. Цей етап зустрічей триватиме орієнтовно 2 тижні. 

Після цього на другому етапі індивідуальні зустрічі розпочнуться з Світланою Колодій та Анною Пихтіною, на яких вже будете працювати над питаннями фандрейзингу та комунікацій відповідно.

Ще однією можливістю в Стипендіальній програмі від “Офісу Дій” є отримання безоплатної та конфіденційної психологічної допомоги онлайн. Цю можливість ми надаємо спільно з ініціативою “Небайдуже”. “Небайдуже” – це команда з понад 100 досвідчених українських психологів i психотерапевтів, які знають, як підтримати дорослих i дітей в умовах війни.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ