50 000 ЄВРО ДЛЯ МСП ТА GREENTECH ПІДПРИЄМСТВ НА АДАПТАЦІЮ ТА ВІДНОВЛЕННЯ В УМОВАХ ВІЙНИ

КОЛИ: до 20 листопада 2022 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: усі сектори економіки, крім консалтингової галузі

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Можливості

Проєкт спрямований на адаптацію та відновлення діяльності українських малих та середніх підприємств та greentech підприємств, які в умовах російсько-української війни продовжують працювати та потребують допомоги для продовження своєї діяльності.

у проєкті дозволить отримати гранти до  50.000 євро  для підвищення стійкості, відновлення та підтримки операційної діяльності.

Грантову підтримку отримають щонайменше 20 українських МСП та greentech підприємств, що відповідають кваліфікаційним вимогам та пройдуть конкурсний відбір на основі поданих заявок.

Приєднуйтесь 2 листопада на онлайн презентацію, де розповімо про всі деталі проєкту: правила подачі заявок, критерії відбору, використання грантових коштів, а головне — познайомимо з організаторами та  відповімо на всі ваші питання. Для участі у заході зареєструйтеся за посиланням нижче та слідкуйте за оновленнями на сторінці у Facebook.

На що можуть бути використані гранти?

01 –  Інновації, технологічні та інші послуги, які сприяють розвитку підприємства

02 – Ресурси або обладнання, необхідні для адаптації виробництва до нових реалій ведення бізнесу в умовах війни

03 – У виняткових випадках гранти можуть покривати частину операційних витрат, понесених підприємством протягом 6 місяців, якщо це має вирішальне значення для забезпечення безперервної діяльності підприємства

Початок та терміни реалізації грантів:

Ви маєте розпочати реалізацію проєкту одразу після отримання першого траншу грантових коштів. Проєкт має бути реалізований в термін від 1 до 6 місяців.

Умови фінансування діяльності за грантом:

50% від загальної суми грантової підтримки ви отримаєте перед початком реалізації заявленого проєкту, решту суми Ви отримаєте, коли проєкт буде реалізовано.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ