50 000 ДОЛ США ДЛЯ МЕДІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ВІД ФОНДУ СПРИЯННЯ ДЕМОКРАТІЇ

КОЛИ: дедлайн не визначений

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: медіа

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Програма Фонду розвитку Демократії підтримує незалежні ЗМІ, які надають об’єктивну та важливу інформацію своїм громадам, особливо тим, які безпосередньо постраждали від російського вторгнення. Також фінансування надається медійним організаціям, які проводять тренінги з військової журналістики, відновлення роботи в місцях переселення, кібер- та фізичної безпеки журналістів, а також моніторингу захисту прав журналістів під час війни. Пріоритет надаватиметься проектним заявкам, що надійдуть із регіонів, які пережили облогу російських військ, або знаходяться в тимчасовій окупації.

Сума

Максимальна сума гранту: 50 000 доларів США

Можливості

В рамках Програми фінансування можуть отримати незалежні ЗМІ, які надають об’єктивну та важливу інформацію своїм громадам, особливо тим, які безпосередньо постраждали від російського вторгнення. Також фінансування надається медійним організаціям, які проводять тренінги з військової журналістики, відновлення роботи в місцях переселення, кібер- та фізичної безпеки журналістів, а також моніторингу захисту прав журналістів під час війни.

Пріоритет надаватиметься проектним заявкам, що надійдуть із регіонів, які пережили облогу російських військ, або знаходяться в тимчасовій окупації.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ