5 000 ДОЛ США ТА ЕКСПЕРТНА ПІДТРИМКА ДЛЯ 5 ГРОМАДСЬКИХ ПРОЄКТІВ, ЩО СПРЯМОВАНІ НА ПОКРАЩЕННЯ ОСНОВНИХ СФЕР МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ

КОЛИ: до 28 листопада 2022 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Грантова програма реалізується ГО “Платформа Публічної Дипломатії” та Національним Демократичним Інститутом. Фінансування є можливим завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та за інформаційної підтримки Ради з молодіжних питань при Президентові України.

Це можливість отримати грант та експертну підтримку для 5 громадських проєктів, що спрямовані на покращення основних сфер молодіжної політики.

Грантова програма має на меті підвищити залученість молоді до розвитку і розширення молодіжної сфери в Україні, у тому числі запобіганню втрати вже досягнутих успіхів, відновленню і посиленню молодіжної політики України

Сума

Сума гранту складає 5 000 доларів США.

Можливості

Це можливість отримати 5 тисяч доларів та експертну підтримку для 5 громадських проєктів, що спрямовані на покращення основних сфер молодіжної політики.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ