5 000 ДОЛ США – ГРАНТИ ДЛЯ АСОЦІАЦІЙ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ ПІДТРИМКИ ЖІНОЧОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

КОЛИ: до 20 жовтня 2023 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: бізнес, громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Критерії до організацій, що подаються на фінансування: 

  • Бути зареєстрованою організацією підтримки жіночого підприємництва чи бізнес-асоціацією в Україні.

  • Мати наступну організаційно-правову форму: громадська організацій, громадська спілка, благодійна організація.

  • Демонструвати чітке розуміння проблем, з якими стикаються місцеві жінки-підприємиці через умови війни у своїх містах та громадах.

  • Бути спроможними виділити пріоритети бізнесу, пов’язані з роллю жінок у регіональному економічному відродженні.

  • Запропонувати комплексний адвокаційний план, включаючи публічні обговорення з різними зацікавленими сторонами.

  • Продемонструвати наявний зв’язок з регіональними ЗМІ та досвід використання соціальних мереж для просування інтересів бізнесу.

  • Мати досвід участі у робочих групах, які адвокатують рішення, спрямовані на створення сприятливого бізнес-середовища для жінок.

До участі у конкурсі допускаються не тільки організації підтримки жіночого підприємництва, а й інші громадські об’єднання та інституції, до статутної діяльності яких входить підтримка жіночого підприємництва.

Можливості

Очікувані результати: Відібрані організації сприятимуть усуненню гендерних різниць у законодавстві та адвокатуватимуть зміни, які збільшать можливості жінок у процесі економічного відновлення. Очікувані результати проекту:

  • Місцевий та регіональний бізнес бере участь в аналізі ґендерних розривів, ініціюванні пропозицій, створених або отриманих в результаті роботи партнерів CIPE у цільових регіонах, з метою розширення можливостей для жінок у процесі відновлення економіки.

  • Жінки-підприємиці (в тому числі жінки-ВПО) мають більші можливості долучатися до громадських процесів економічного відновлення

  • Ініціативи, започатковані партнерами проекту, сприяють адвокації змін до національного законодавства для збільшення можливостей жінок (включно для жінок-ВПО) у процесі економічного відновлення країни.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ