4 526 000 ГРИВЕНЬ ДЛЯ ОГС В РАМКАХ КОНКУРСУ ПРОЄКТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАХОДІВ, СПРЯМОВАНИХ НА ПОСИЛЕННЯ ЗАЛУЧЕНОСТІ СПІЛЬНОТИ

КОЛИ: до 23:59 за київським часом до 23 лютого 2023 рок

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Гранти надаватимуться тільки українським неурядовим організаціям (НУО) та громадським організаціям (ГО). 

Організації, які подають проєктні пропозиції для участі в цьому Оголошенні про конкурс, мають відповідати таким вимогам: 

  • Зареєстровані як неприбуткові організації на території України. Ці організації можуть подавати заявки у партнерстві з виробничими компаніями або засобами масової інформації для підтримки діяльності в межах гранту. Між ФПСУ/Кімонікс та НУО/ОГС буде підписано грантову угоду, а НУО/ОГС буде звітувати як програмно, так і фінансово за реалізацію проєкту.

  • В межах цього Оголошення про конкурс не передбачається жодного співфінансування з боку інших донорських програм;

  • Готовність дотримуватися всіх правил і приписів співпраці, які запропоновані міжнародним донором. 

  • Готовність пройти процес перевірки (due diligence) для того щоб продемонструвати здатність до розробки/впровадження обов’язку проявляти належне піклування/захист прав/інші необхідні політики і процедури. 

  • Володіння мовою: вільне володіння українською мовою, всі доповіді та їх презентація англійською мовою. 

Можливості

Це Оголошення про конкурс спрямоване на підтримку стійкості цивільних суб’єктів – держави на всіх рівнях, громадянського суспільства, включаючи волонтерський сектор, приватний сектор, окремих осіб та громад – до протистояння російській агресії.  Основна увага в межах Оголошення про конкурс буде зосереджена на ролі громад у триваючому спротиві України з особливою увагою до постраждалих від війни громад у прифронтових зонах на півдні України.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ