КОЛИ: 7 лютого 2024, 17:00 (CET)
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: обробна промисловість
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиHORIZON-CL4-2024-TWIN-TRANSITION-01-03 : Виробництво як послуга: Технології для індивідуального, гнучкого та децентралізованого виробництва на вимогу (Партнерство «Зроблено в Європі») (RIA)
Пропозиція спрямована на розвиток та інтеграцію технологій, необхідних для успішного впровадження MaaS, що дозволить виробляти великий вибір кастомізованих продуктів “на вимогу”, з високою гнучкістю та короткими термінами виконання, використовуючи розподілені потужності як сервіс та залучаючи невикористані виробничі потужності, а також швидко перепрофілювати виробничі машини. Мета буде досягнута за допомогою платформ для швидкого обміну даними та безперебійної автоматизації внутрішньофірмових процесів за межами заводу на основі стандартів.
Для кого
Сума
35 000 000 євро
Терміни
Дедлайн: 7 лютого 2024, 17:00 (CET).
Умови:
Сфера застосування:
Виробництво як послуга (MaaS) – це розподілена система виробництва, в якій ресурси (в тому числі дані та програмне забезпечення) пропонуються як послуги, що дозволяє виробникам отримати доступ до розподілених постачальників для реалізації своїх виробничих процесів. Сервітізація виробничих ресурсів значно підвищує гнучкість і оперативність виробництва, дозволяючи виробляти багато категорій продукції на вимогу. Постачальники виробничих систем та інтеграційних технологій розробляють і пропонують сумісні послуги у тісному партнерстві з виробничими компаніями, тоді як інші постачальники в ланцюжку створення вартості можуть запропонувати додаткові послуги. Безпечний обмін даними в режимі реального часу між залученими компаніями забезпечує швидке реагування.
Інтеграція з цифровим дизайном, розробка бібліотек дизайну і шаблонів робочих процесів, а також передові технології, такі як цифрові двійники, системи підтримки прийняття рішень на основі штучного інтелекту в режимі реального часу і системи управління виробництвом наступного покоління, також повинні розглядатися там, де це доречно, з метою оптимізації всього життєвого циклу продукту з точки зору циклічності, стійкості і повторного використання, з використанням оцінки життєвого циклу продукту, де це доречно.
Інтероперабельність є основною вимогою для MaaS; з цієї причини дослідження буде ґрунтуватися на існуючих стандартах або сприяти стандартизації, де це доречно, беручи до уваги також внесок майбутніх ініціатив ЄС, таких як Цифровий паспорт продукту або Простір виробничих даних.
Результати повинні бути продемонстровані на прикладі щонайменше двох реалістичних прикладів використання, заснованих на різних ланцюгах поставок або галузях промисловості.
Пропозиції повинні пояснювати, як запропонований підхід сприяє підвищенню конкурентоспроможності промисловості, сталості та циклічності виробництва і логістики за допомогою вимірних цілей.
Пропозиції, подані в рамках цієї теми, повинні включати бізнес-обґрунтування та стратегію реалізації, як зазначено у вступі до цього Напряму.
Ця тема реалізує спільну програму Європейського партнерства “Зроблено в Європі”.
Конкретні умови теми:
Очікується, що діяльність розпочнеться з 4-го рівня і досягне 6-го рівня до кінця проекту – див. Загальний додаток B.