3 000 ЄВРО ПРИЗОВИХ ДЛЯ МИТЦІВ У ГРУПІ РИЗИКУ В РАМКАХ ВІДКРИТОГО КОНКУРСУ STATE OF THE ART(IST) 2023

КОЛИ: 28 квітня 2023

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: мистецтво

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Можливості

  • Усі проекти та акції-переможці будуть представлені в онлайн-просторі, який одночасно служить документальним простором і простором для вільного самовираження митців.

  • Усі роботи-переможці будуть представлені на фізичній виставці під час фестивалю Ars Electronica 2023 (6 – 10 вересня 2023 у Лінці, Австрія)

  • Дорадчий комітет із 20 експертів буде запрошено, щоб поділитися ініціативою зі своїми спільнотами та запросити художників подати заявку на конкурс.

  • Онлайн-простір технічно забезпечить захист цілісності та конфіденційності подавців . (а також їх анонімність, за бажанням).

  • Однак він також слугуватиме цифровим ринком для всіх митців, чиє різьблення було заборонено або унеможливлено.

  • Міжнародна рада експертів, що складається з відомих особистостей з міжнародного мистецтва та кураторського світу, не лише зробить якісний відбір, але й забезпечить можливості соціального контакту між заявниками та кураторами, які є такими важливими для продовження мистецької кар’єри .

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ