250 000 ЄВРО НА ПРОЕКТИ «ІНТЕГРАЦІЯ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ ДО МЕРЕЖІ (V2G)» В РАМКАХ ПРОГРАМИ LIFE

КОЛИ: 7 вересня 2023 р. 17:00:00 за брюссельським часом

ДЕ:  вся Україна

ГАЛУЗІ: екологія, клімат

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Можливості

Очікуваний вплив:

Конкретний проект, наданий у рамках цього конкурсу, матиме суттєву підтримку в розробці політики та впровадженні законодавства щодо інтеграції транспортного засобу в мережу, що призведе до:

  • Визначення найкращих практик і недоліків (перешкод для безперебійної інтеграції) у законодавстві та нормативних актах V2G у державах-членах, щоб продемонструвати найкращі варіанти та впровадити їх у всі інструменти підтримки ЄС;

  • Підвищення обізнаності держав-членів і зацікавлених сторін щодо такої практики;

  • Висвітлення законодавчих/незаконодавчих потреб для підтримки інтеграції енергетичних систем, як це передбачено стратегією ЄС щодо цього, а також плавного розгортання ринку постачальників послуг мобільності;

  • Забезпечення основи для подальшої стандартизації/інтеграції в рамках Форуму сталого транспорту/впровадження AFIR/EPBD.

Ці дії в кінцевому підсумку сприятимуть зменшенню пікових навантажень і відокремлять виробництво електроенергії від викопного палива.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ