211 000 ДОЛ США ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ АБО РЕКОНСТРУКЦІЮ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ

КОЛИ: до 21 жовтня 2022 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: розміщення та надання притулку ВПО, енергетика, утилізація відходів, водопостачання, освіта, охорона здоров’я й рекреації.

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Можливості

«Crown Agents» прагне профінансувати 2 (дві) українські громадські організації задля виконання ними проектів на підтримку цілей фонду.

Компанія «Crown Agents» залишає за собою право обрати кілька або жодної переможної заявки. Гранти передаються з розрахунку на якість, рівень якоюї оцінюється шляхом оцінки вказаних вище критеріїв та орієнтовних потреб.

Бачення й місія компанії «Crown Agents»   

Наше бачення й місія вважаються наріжним каменем роботи всіх підрозділів компанії «Crown Agents» і благодійних філій «CAID», а також Фонду «Crown Agents». Вони відображають нашу культуру й визначають сутність групи компаній «Crown Agents».

Бачення

Допомога з подоланням бідності, нужденності й страждань людей у будь-якій частині світу шляхом відчутної трансформації їх життя на краще.

Місія

Ми досягнемо цього через перетворення життя людей шляхом діяльності в рамках ланцюга поставок, роботи на розбудову потенціалу сприятливого впливу на клімат і підвищення стійкості, а також акцентах на найуразливіших групах населення в часи протидії глобальним проблемам і викликам, які постають перед світовою спільнотою.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ