20 000 ГРН НА СТАРТАП ТА 30 000 ГРН НА МАСШТАБУВАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИКІВ ВІД РЕВОЛЬВЕРНОГО ФОНДУ ЦЕ КРАФТ

КОЛИ: до 12.05.2023

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: бізнес, крафт

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

– фізичні особи – підприємці;
– юридичні особи, які ведуть підприємницьку діяльність;
– соціальні підприємства.

  • В категорії «Стартап» заявник має бути вже діючим підприємством або фізичною особою-підприємцем, мати досвід підприємницької діяльності та потрібні компетенції й навички у напрямку, за котрим подається заявка.

  • В категорії «Масштабування» заявник має бути зареєстрованим юридичною особою або фізичною особою-підприємцєм. Перевага надаватиметься мікро-підприємцям і ремісничим організаціям.

Можливості

Кошти за конкурсом надаються заявникам-виробникам на умовах безвідсоткової строкової позики (поворотний грант) на 11 місяців. Таким чином ті, хто отримує фінансову допомогу, користуються позикою майже рік для посилення, розвитку і масштабування діяльності та повертають їх без відсотків, в такій сумі, як брали. Повернені кошти далі використовуються для фінансування інших учасників. Конкурс проводиться раз на рік.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ