2,5 МЛН ЄВРО НА ПОКРАЩЕННЯ ЗАХОДІВ В СФЕРІ ЕКОДИЗАЙНУ ТА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МАРКУВАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИКІВ ТА РОЗДРІБНИХ ТОРГОВЕЛЬНИХ МЕРЕЖ

КОЛИ:  до 16 листопада 2022 року 17:00:00 за брюссельським часом

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: екодизайн та енергетичне маркування

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

До участі в Програмі мають бути залучені всі відповідні зацікавлені сторони (наприклад, європейські та національні організації), необхідні для успішної реалізації заходу, включаючи принаймні:

  • Європейські організації, що представляють відповідних економічних операторів у різних секторах (наприклад, асоціації постачальників, асоціації роздрібних торговців), з мінімум 5 партнерами, які разом охоплюють своїм членством щонайменше 2/3 держав-членів ЄС.
  • Європейські організації, що представляють відповідних суб’єктів у державному чи некомерційному секторі, з принаймні 2 партнерами, які представляють споживчі, екологічні неурядові організації або організації органів ринкового нагляду, разом охоплюючи через своє членство щонайменше 2/3 держав-членів ЄС.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ