150 000 ШВЕДСЬКИХ КРОН НА СТИПЕНДІЮ ДОСЛІДНИКАМ З УКРАЇНИ

КОЛИ: дедлайн — не зазначено

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: наука

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

У квітні 2022 року віце-канцлер вирішив виділити кошти на стипендії дослідникам з України, див. документ RS beslut UFV-PA 2022-1182 (pdf) (шведською мовою) . Загалом виділено кошти на 20 стипендій (по 150 тис. шведських крон кожна), на п’ятимісячні візити. У вересні 2022 року всі 20 стипендій роздали дослідникам з України. 

У жовтні 2022 року віце-канцлер вирішив виділити кошти на 20 додаткових стипендій для дослідників з України, дивіться доданий документ,  RS beslut UFV 2022/2072 (pdf) (шведською мовою) . Метою цих стипендій є можливість запропонувати дослідникам притулок і дати їм можливість проводити час у дослідницькому середовищі. 

Сума

Віце-канцлер може присудити 20 нових стипендій по 150 000 шведських крон кожна, де кожна стипендія присуджується на короткий період перебування протягом п’яти місяців. Стипендії присуджуються за рішенням, і їм має передувати заява від голови департаменту, що приймає, або еквівалента. Заяви та рішення приймаються по мірі надходження.

Можливості

Науковці отримають можливість проводити час у дослідницькому середовищі. 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ