12 000 ШВЕЙЦАРСЬКИХ ФРАНКІВ – МАГІСТЕРСЬКІ СТИПЕНДІЇ MARVEL ДЛЯ ЖІНОК-НАУКОВИЦЬ

КОЛИ: 15 жовтня 2023 р.

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: наука

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Кандидати – це жінки-студентки магістратури, що вже навчаються на магістерській програмі та  збираються розпочати свою магістерську дослідницьку роботу, які

У виняткових випадках ми можемо розглядати заявки від відмінних кандидатів, які щойно отримали ступінь магістра (не більше 3 місяців) або збираються її отримати. У виняткових випадках ми також можемо розширити конкурс на студентів рівня бакалавра, якщо вони зараховані на ступінь бакалавра на момент стажування, а тривалість стажування все ще становить 6 місяців . В обох цих випадках ви можете зв’язатися з нами перед подачею заявки.

Можливості

  • На проїзд та інші додаткові витрати зовнішні стипендіати (з-за меж Швейцарії або з приймаючою лабораторією, відмінною від їх рідної установи) отримують додатково 500 швейцарських франків. NCCR MARVEL покриває плату за навчання, а також медичне страхування для неєвропейських студентів, які не покривається страхуванням їхньої країни.

  • Супервізія в стимулюючому дослідницькому середовищі.

  • Соціальні та мережеві заходи зі студентами та дослідниками НКРЗ.

Примітка: проживання та інші витрати повинні бути оплачені лауреатом. Поєднання цієї стипендії зі значними стипендіями неможливе. Кандидати повинні задекларувати всі стипендії, які вони отримають під час магістерської програми, і відповідність вимогам буде оцінюватися в кожному окремому випадку. 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ