10 000 ДОЛ — ГРАНТОВА ПРОГРАМА ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ СЦЕНАРІСТІВ ТА ПРОДЮСЕРІВ NETFLIX

ДЕДЛАЙН: 17 квітня 2024 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: культура, кіно

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Сума

20 проєктів отримають по $10 000 на розробку сценарію свого проєкту на команду зі сценариста та продюсера, які мають бути громадянами України. Всі сценарії будуть перекладені на англійську мову наприкінці Програми Українською кіноакадемією. 

Оплата гранту здійснюються  в гривнях по курсу міжбанку (після заключення договору про надання гранту) в безготівковій формі на банківський рахунок юридичної особи або фізичної-особи підприємця продюсера. 

Грантові кошти, які будуть виплачені переможцям Програми будуть розподілені наступним чином: сума, яка становить не менше 75% коштів гранту, має бути перерахована сценаристу. Наприкінці Програми Учасник (юридична особа або фізична особа-підприємець продюсера) має надати документ, що підтверджує оплату сценаристу, а саме договір зі сценаристом та документ-підтвердження з банку про перерахування йому гонорару.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ