1 МЛН ГРН ДЛЯ ОГС НА ФОРМУВАННЯ ЦЕНТРІВ ДЕННОГО ДОГЛЯДУ ЗА ДІТЬМИ АБО ЗА ОСОБАМИ ПОХИЛОГО ВІКУ/ОСОБАМИ З ІНВАЛІДНІСТЮ (ВОЛИНСЬКА ОБЛ.)

КОЛИ: до 31 березня 2023 року (включно)

ДЕ: м. Луцьк та населені пункти Волинської області

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Заявниками можуть бути: громадські організації зареєстровані в установленому законодавством порядку як юридичні особи або досвідчені групи та об’єднання, які на момент подачі ЗАЯВКИ не зареєстровані та/або не мають статус юридичної особи, але ПЛАНУЮТЬ заснувати громадську організацію або об’єднання зі статусом юридичної особи для формування Центру денного догляду за дітьми або Центру денного догляду за особами похилого віку/особами з інвалідністю.

В рамках проєкту в 2023 року ACTED планує надати фінансову підтримку обраній місцевій громадській організації, досвідченій групі або об’єднанню громадян (які на момент отримання фінансової підтримки мають бути зареєстровані зі статусом юридичної особи) з метою формування Центрів денного догляду за дітьми або Центрів денного догляду за особами похилого віку/особами з інвалідністю.

Територія: м. Луцьк та населені пункти Волинської області.

Можливості

Фінансова підтримка передбачає покриття витрат проєкту на:

  • устаткування (техніка, меблі тощо);

  • матеріали (в тому числі для проведення ремонтних робіт);

  • послуги, необхідні для організації Центру;

  • експлуатаційні витрати;

  • витратні матеріали.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ