1 600 000 ГРН НА ДОКУМЕНТУВАННЯ ВОЄННИХ ЗЛОЧИНІВ В РАМКАХ КОНКУРСУ УКРАЇНСЬКОЇ ГЕЛЬСІНСЬКОЇ СПІЛКИ З ПРАВ ЛЮДИНИ

КОЛИ:до 5 грудня 2022 року, 18:00 за Київським часом

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Можливості

Фінансування може передбачати:

 • виплату заробітної плати штатних працівників організації та грошової винагороди працівників, які працюють за угодами цивільно-правового характеру та виконують обов’язки, що належать до реалізації проєкту;

 • грошової винагороди працівників та консультантів, які працюють за угодами цивільно-правового характеру, та тих, хто працює як фізичні особи — підприємці, обов’язки яких безпосередньо належать до проєктної діяльності;

 • виплату додаткових витрат, які з’являються внаслідок виплати заробітної плати, грошової винагороди, послуг, які можуть бути розцінені як додаткове благо згідно з національним законодавством (єдиний соціальний внесок (ЄСВ), інші податки);

 • товари/послуги, які забезпечують виконання проєктної діяльності (наприклад, транспортні витрати, юридичні послуги, проведення заходів з навчання персоналу)

 • адміністративні витрати організації (банківська комісія, оренда приміщення, комунальні послуги, витрати на інтернет-зв’язок, канцелярські товари для офісу тощо).

Пріоритетом є бюджетування програмної діяльності. Адміністративні витрати, в т.ч. заробітна плата штатних працівників та інших працівників, які виконують адміністративні функції проєкту, з урахуванням всіх видатків, мають бути обґрунтованими та не перевищувати проєктні витрати.

Спілка передбачає, що із заявником буде підписано угоду “Стандартний грант”. В результаті попередньої оцінки ризиків партнера, Спілка може визначити особливі умови.

У разі значного коливання курсів валют, граничний бюджет може бути скоригований із врахуванням коливання курсів у субгрантових угодах із відібраними організаціями субгрантерами.

Заборонено за кошти гранту здійснювати наступні закупівлі товарів та послуг:

 • військове спорядження;

 • обладнання для спостереження;

 • алкогольні напої та тютюнові вироби;

 • обладнання, що негативно впливає на зміни клімату

 • проведення різних видів ремонтів та реконструкцій приміщень;

 • товари та послуги для підтримки діяльності поліції або інших правоохоронних органів;

 • обладнання та послуги для переривання вагітності;

 • предмети розкоші та обладнання для азартних ігор.

Заборонено на використання деяких послуг та обладнання телекомунікацій та відео спостереження

Грантоотримувач не може використовувати кошти гранту, включаючи прямі та непрямі витрати, доходи від проєкту та власний внесок організації, щоб:

 • Придбати або отримати;

 • Продовжити або поновити контракт на закупівлю або отримання; або

 • Укласти контракт (або продовжити чи поновити контракт) на закупівлю або отримання обладнання, послуг або систем, які використовують охоплене телекомунікаційне обладнання чи послуги як суттєвий, чи суттєвий компонент будь-якої системи або як критичну технологію як частину будь-якої системи.

 1. Витрати на телекомунікаційні послуги та послуги відеоспостереження, а також на таке обладнання, як телефони, Інтернет, відеоспостереження та «хмарні» сервери, є допустимими, за винятком тих, що зазначені в пункті А.

 1. Визначення. Терміни, що використовуються в цьому положенні, мають таке значення:

Термін «телекомунікаційне обладнання або послуги, на які поширюється дія» означає будь-яке з наступного:

 • Телекомунікаційне обладнання, вироблене компанією Huawei Technologies або ZTE Corporation (або будь-якою дочірньою компанією чи філією таких організацій);

 • З метою громадської безпеки, безпеки державних установ, спостереження за фізичною безпекою критичної інфраструктури та інших цілей національної безпеки, відеоспостереження та телекомунікаційне обладнання виробництва Hytera Communications Corporation, Hangzhou Hikvision Digital Technology Company або Dahua Technology Company (або будь-якої дочірньої компанії) або філією таких організацій).

 • Телекомунікаційні послуги чи послуги відеоспостереження, що надаються такими організаціями або з використанням такого обладнання.

*Термін «іноземна країна, на яку поширюється дія» означає Китайську Народну Республіку.

** Термін «телекомунікаційні витрати» означає витрати на використання засобів зв’язку та телефонії, таких як мобільні телефони, стаціонарні телефони та Інтернет.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ