1 300 ЄВРО НА МІСЯЦЬ СТИПЕНДІЇ ДЛЯ МИТЦІВ В РАМКАХ РЕЗИДЕНЦІЇ AIR – ARTIST IN RESIDENCE НИЖНЯ АВСТРІЯ

КОЛИ: 21 травня 2023 року 23:59

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: мистецтво

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Основною передумовою для отримання фінансування є диплом у галузі мистецтва (рівень університету). Якщо заявник не має вищої освіти, доказ еквівалентних здібностей повинен бути наданий через його чи її творчу кар’єру. У будь-якому випадку заявник повинен демонструвати регулярну творчу діяльність у запропонованих сферах фінансування. Кандидатами можуть бути митці зі сфери будівельної культури, образотворчого мистецтва, цифрового мистецтва, літератури та музики. Австрійські художники та художники, які проживають в Австрії, не мають права подавати заявки.

Учасники будуть визначені консультативною радою з даної дисципліни.

Можливості

Послуги
Загалом тривалість проживання обмежена від одного до трьох місяців. Студія та житлові приміщення надаються безкоштовно. Крім того, художник-резиденція також отримуватиме суму в розмірі 1300 євро на місяць. 

У деяких випадках AIR може сприяти презентації проектів, розроблених у Кремсі, або раніше запланованих робіт. Загалом заходи AIR реалізуються у співпраці з низкою мистецьких інституцій у Нижній Австрії та Відні з метою створення постійного місця для проектів AIR у річних програмах цих установ, таким чином інтегруючи одержувачів грантів в австрійське мистецтво.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ