ЄВРОПЕЙСЬКА ЕКОСИСТЕМА ЦИФРОВОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ ТА ДОВІРИ (СТАНДАРТИ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ЗРАЗКІВ)

ДЕДЛАЙН: 24 вересня 2024 року

БЮДЖЕТ: 20 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Підтримка двох послідовних хвиль великомасштабних пілотів для перевірки розгортання гаманця цифрової ідентифікації ЄС у пріоритетних випадках використання, включаючи пілотні проекти з використанням EBSI для підтримки гаманця цифрової ідентифікації ЄС у випадках транскордонного використання, розгортання гаманця цифрової ідентифікації ЄС у національних eID екосистем державами-членами. Другий раунд грантів має допомогти покращити технічні специфікації та інструкції щодо впровадження гаманця та його екосистеми, а також підготувати його застосування в новому діапазоні випадків використання, дозволяючи йому підтримувати взаємодію з широким спектром державних і приватних служб і відповідних атестацій .

Ціль

Дія спрямована на підтримку впровадження Європейської цифрової ідентифікації та екосистеми довіри та управління переходом між поточною та майбутньою структурами, що доповнюють або замінюють поточну інфраструктуру цифрових послуг (eID) фреймворком EU Digital Identity Wallet. З цією метою держави-члени та інші учасники Європейської екосистеми цифрової ідентифікації мають змогу покладатися на набір специфікацій та інструментів, що підтримують впровадження гаманця, інших засобів ідентифікації та довірчих служб.

Крім того, для підтримки нової європейської цифрової ідентифікації та екосистеми довіри наступні інфраструктури цифрових послуг для довірчих послуг для підтримки європейських транскордонних цифрових транзакцій будуть визначені, розроблені, скориговані та підтримувані у співпраці з державами-членами, де це необхідно та доцільно для цілей підтримка цифрових рішень у конкретних проектах у сферах політики, забезпечення «взаємодіючої сумісності за проектом» і забезпечення доступності для людей з обмеженими можливостями та людей похилого віку:

  • Європейська екосистема довірчих послуг, яка дозволяє компаніям, громадянам і адміністраціям перевіряти європейських кваліфікованих постачальників довірчих послуг, що підтримує управління системою регулювання eIDAS;

  • компонент eID, що забезпечує юридичну, організаційну, семантичну та технічну сумісність для доступних і безпечних цифрових операцій, які вимагають транскордонного розпізнавання особи, а також майбутні рамки, що доповнюють або замінюють його;

  • подальше вдосконалення Гаманця цифрової ідентифікації ЄС, що охоплює специфікацію, а також еталонну реалізацію (програмне забезпечення) і потенційно необхідні центральні компоненти, які підтримує Комісія.

  • eDelivery як засноване на стандартах рішення для безпечного та криптографічно захищеного обміну даними через Інтернет, яке лежить в основі більшої частини обміну даними між державами-членами та/або Комісією та державами-членами в багатьох доменах;

  • eSignature підтримує підхід на основі стандартів для безпечного та криптографічно захищеного повідомлення про наміри в цифрових транзакціях. Бібліотека для електронного підпису повторно використовується багатьма європейськими довірчими службами, які використовують можливості, створені регламентом eIDAS;

  • Електронне архівування, яке зберігає дані відкритим, сумісним і надійним способом. На додаток до підтримки дій попереднього WP, протягом цього нового періоду eArchiving також перегляне свої стандарти разом із зацікавленими сторонами, створить нові специфікації після розвитку спільного простору даних, розробить навчальну програму навичок цифрового збереження для підтримки розбудови потенціалу, створить крос-ЄС прикордонна мережа експертів із цифрового збереження та розгортання та просування нової ініціативи сертифікації електронного архівування.

Сфера застосування

Дія буде реалізована за допомогою грантів і зосереджена на пілотному впровадженні Гаманця цифрової ідентифікації ЄС та його екосистеми державними та приватними постачальниками послуг, які перевіряють технічні посилання, стандарти, компоненти та рішення щодо нових варіантів використання для обміну цифровими атестаціями атрибутів та ідентифікаційні дані за допомогою персоналізованого цифрового гаманця. Ця діяльність також може включати інноваційні технічні рішення на основі електронних реєстрів, наприклад розроблені EBSI, де використання блокчейну оцінюється як додаткова вартість.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

DIGITAL-2024-BESTUSE-TECH-06-TRUST