ВІДКРИТИЙ КОНКУРС НА ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЮ POLREC ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ МАЛИХ І СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ, ЩО ПЕРЕРОБЛЯЮТЬ ПОЛІМЕРИ

ДЕДЛАЙН: 22 травня 2024 року

БЮДЖЕТ: 202 900,00 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Відкритий конкурс на інтернаціоналізацію POLREC надає фінансову підтримку малим і середнім підприємствам, які працюють у галузях полімерів і еластомерів у сфері переробки (механічної, хімічної та цифрової обробки процесу та відстеження). Малі та середні підприємства, на які спрямовано цей конкурс, можуть охоплювати різні сектори, такі як: транспорт і мобільність, будівництво, відновлювані джерела енергії, цифрові технології та електроніка, охорона здоров’я, споживчі товари, промислова та харчова упаковка, і повинні розробляти проекти, спрямовані на створення міжнародних зв’язків між компаніями, академічними та Центри досліджень і розробок у полімерній промисловості та за її межами.

Тип дій, що фінансуються в рамках субгранту «Мережеві зв’язки» : МСП отримають фінансування для участі від 1 до 3 повних днів у мережевому заході, організованому в Європі (бізнес/торгові ярмарки та виставки, конференції, з’їзди та форуми, заходи з пошуку партнерів). Фінансування становитиме 500 євро за 1 день відвідування, 1000 євро за 2 дні відвідування та 1500 євро за 3 дні відвідування. Запропонований захід має бути орієнтований на МСП у різних секторах та сприяти підвищенню обізнаності в промисловості полімерів та еластомерів щодо рішень утилізації та покращення життєвого циклу продукту. Тривалість заходу має бути мінімум 1 повний день. Консорціум POLREC визначив перелік подій у 2024 році, які можна знайти в Посібнику для апліканта. Заявники можуть вибрати подію зі списку або запропонувати іншу подію, якщо вона сприяє досягненню цілей переробки полімерів і еластомерів.

Тип заходів, що фінансуються для субгранту міжнародної місії пошуку партнерів : МСП отримають фінансування для покриття своїх витрат на участь у місії пошуку партнерів, організованій у Квебеку з 3 по 7 лютого 2025 року консорціумом POLREC, на загальну суму 3600 євро на МСП (1 особа на МСП може бути присутнім на місії). Приблизний порядок денний місії та додаткову інформацію можна знайти в Посібнику для заявників на Платформі подання кластерів . Партнери POLREC на чолі з Polymeris працюватимуть у тісній співпраці з канадськими кластерами з промисловості пластмас, композитів і каучуку, а також партнерами з інтернаціоналізації та постачальником послуг для організації візитів на об’єкти та мережевих зустрічей і забезпечення актуальності для Проекти та діяльність МСП.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

SMP-COSME-2021-CLUSTER-01