ВІД 25 000 ДО 250 000 ДОЛ США – ГРАНТИ В РАМКАХ РІЧНОЇ ПРОГРАМИ ФОНДУ СПРИЯННЯ ДЕМОКРАТІЇ ПОСОЛЬСТВА США В КИЄВІ

КОЛИ: термін подачі необмежений у часі

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ:  громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Подавати заявки можуть українські неурядові організації, зареєстровані відповідно до законодавства України, які мають досвід роботи у сфері реалізації проектів.

Прибуткові або комерційні організації, державні установи, іноземні організації, фізичні особи не мають права приймати участь в грантовому конкурсі.

До розгляду приймається лише одна проектна заявка від організації. Якщо організація подасть декілька проектних пропозицій, жодна з них не буде приймати участь у конкурсі.

Для того, щоб мати право на отримання гранту, всі організації повинні мати унікальний ідентифікаційний номер (UEI), отриманий через сайт www.SAM.gov, а також мати дійсну реєстрацію на сайті www.SAM.gov. Будь ласка, зверніться до Розділу D.3 для отримання додаткової інформації.

Можливості

Поради щодо обґрунтування бюджету

Заробітна плата персоналу та додаткові виплати: Вкажіть розмір гонорару, заробітної плати та об’єм додаткових виплат тимчасовому або постійному персоналу, який буде працювати у проекті, а також вкажіть відсоток робочого часу, який вони будуть витрачати на безпосередню роботу за проектом.

Відрядження: Вкажіть витрати на проїзд та добові для працівників проекту, консультантів, спікерів та учасників, або бенефіціарів. Якщо програма передбачає міжнародні відрядження, долучіть коротке обґрунтування такої поїздки.

Обладнання: Вкажіть будь-яке обладнання, меблі чи інше особисте устаткування необхідне для виконання проекту, яке можна використовувати більше одного року (або термін служби якого перевищує тривалість проекту), і коштують щонайменше 5 000 доларів США за одну одиницю.

Витратні матеріали: Перелічіть та опишіть усі предмети та матеріали, включно з будь-якими комп’ютерними пристроями, необхідними для проекту. Якщо один предмет коштує більше 5 000 доларів США за одну одиницю, то внесіть його до бюджету в розділі «Обладнання».

Контракти: опишіть товари та послуги, які грантоотримувач планує придбати шляхом підписання контракту з надавачем послуг чи товарів. Також опишіть будь-які субгранти партнерам з неприбуткових організацій, які будуть допомагати реалізовувати проект.

Інші прямі видатки: Опишіть інші видатки, які безпосередньо пов’язані з проектом, але не входять до інших категорій. Наприклад, витрати на доставку матеріалів та обладнання, або відповідні податки. Усі “Інші” або “Різні” витрати мають бути детально прописані та обґрунтовані.

Непрямі видатки: Це видатки, які не можна безпосередньо пов’язати з виконанням проекту (наприклад, загальновиробничі витрати необхідні для підтримки роботи організації). Якщо ваша організація має договірну ставку непрямих витрат (NICRA) і включає до бюджету витрати NICRA, долучіть копію останньої договору NICRA. Організації, які ніколи не мали NICRA, можуть закладати непрямі датки у розмірі 10% від загальної суми прямих видатків відповідно до 2 CFR 200.68.

“Співфінансування” стосується внеску організації, або іншої структури, окрім Посольства США. Воно також включає розрахунок внеску у вигляді роботи волонтерів та безоплатне надання місця для проведення заходів.

Алкогольні напої: Зверніть увагу, що кошти гранту не можна використовувати для придбання алкогольних напоїв.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ