ЦЕНТР КОМПЕТЕНЦІЇ 3D (РОЗГОРТАННЯ)

ДЕДЛАЙН: 29 травня 2024 року

БЮДЖЕТ: 3 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Ціль

Онлайн-центр компетенції для 3D підтримуватиме установи культурної спадщини (CHI) у використанні 3D, передових технологій і віртуальних світів. Мета полягає в тому, щоб забезпечити міцну основу у вигляді знань, стандартів, найкращих практик, навичок, методологій та відкритих інструментів для ОМС, щоб прискорити їх цифрову трансформацію до передових технологій, таких як штучний інтелект (AI), тривимірний (3D), розширений реальності (XR) і віртуальних світів, а також просування та дозвіл повторного використання такого вмісту в інших сферах, таких як туризм чи освіта. Центр компетенції об’єднає CHI з усього ЄС під єдиною парасолькою, спираючись на існуючі стратегії та проекти, зокрема: • Загальний європейський простір даних для культурної спадщини, • Центр компетенції зі збереження культурної спадщини,45 • Будь-які інші актуальний проект про 3D, віртуальні світи та цифрову трансформацію ОМС. В якості другорядної мети цей Центр компетенції також охопить українські ОМС, щоб допомогти їм у підготовці до відновлення та відновлення після війни шляхом виявлення вкрадених, зниклих або пошкоджених об’єктів культурної спадщини та пам’яток, і врешті-решт дозволить реконструкцію завдяки вдосконаленій оцифровці, 3D та інші передові цифрові технології. Він також співпрацюватиме з Ініціативою Europeana для підготовки одного чи кількох українських агрегаторів для внеску в спільний європейський простір даних для культурної спадщини.

Очікувані результати

Ця дія дозволить розробити та розгорнути онлайн-центр компетенції для 3D, як багате та цільове довідкове місце для 3D, XR, штучного інтелекту, віртуальних світів та інших передових технологій, використаних ОМС у своїй цифровій трансформації. Він буде спрямований на підтримку ОМС, щоб отримати вигоду від можливостей, які надають такі технології, будучи ефективним місцем для вивчення та ознайомлення з цифровою трансформацією ОМС, дозволяючи повторно використовувати культурну спадщину в 3D, зокрема для захоплюючого досвіду та обміну найкращими 45 https://www .4ch-project.eu/ 43 практики щодо технічних, юридичних вимог та вимог до публікації в Інтернеті, а також розширення співпраці в цьому секторі. Таким чином, це буде: • Внесок у створення та розвиток стандартів у цій галузі, включаючи семантичну взаємодію, у координації з простором даних для культурної спадщини. • Об’єднати міждисциплінарну експертизу з ЄС і діяти в якості поборника повторного використання та цифрового збереження європейської культурної спадщини під загрозою. • Сприяння цифровій трансформації ОМС та використання передових технологій відповідно до цілей. • Зв’язки з національними органами влади в державах-членах ЄС (плюс Україна), ОМС та експертами для сприяння створенню національних центрів компетенції 3D і забезпечення доступності всієї бази знань. Настійно рекомендується активна участь постачальників даних і користувачів із самого початку проекту, оскільки це гарантує, що Центр компетенції розроблений і структурований відповідно до їхніх потреб, роблячи простір даних більш релевантним і сприяючи збільшенню рівня впровадження та міцнішому почуттю власності постачальників даних і користувачів до кінця виконання проекту.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

DIGITAL-2024-CLOUD-DATA-AI-06-COMPETENCE