СТРАТЕГІЧНІ ПРИКОРДОННІ ПРОЕКТИ

ДЕДЛАЙН: 05 вересня 2024 

                                 06 березня 2025 

БЮДЖЕТ: 70 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Ціль

Підтримувати повну реалізацію наступних планів і стратегій:

  • Рамки пріоритетних дій (PAF) відповідно до статті 8 Директиви Ради 92/43/ЄЕС про збереження природних середовищ існування та дикої фауни та флори (Директива про середовища існування); і

  • Інші плани чи стратегії, прийняті на міжнародному, національному, регіональному чи міжрегіональному рівні органами охорони природи та біорізноманіття, які впроваджують політику чи законодавство ЄС щодо природи та/або біорізноманіття та включають конкретні та вимірювані дії чи цілі з чітким графіком і бюджетом.

Сфера застосування

SNAP не повинен охоплювати всі дії, передбачені стратегією/планом, або гарантувати, що стратегія/план буде повністю реалізовано протягом усього терміну дії SNAP. Однак SNAP має включати стратегічні дії для каталізації процесу та мобілізації додаткових зобов’язань і фінансування, які призведуть у належний час до повної реалізації плану чи стратегії.

SNAP сприяють координації та мобілізації інших відповідних джерел фінансування Союзу, національних або приватних джерел для реалізації додаткових заходів або дій поза межами SNAP у рамках цільового плану чи стратегії, надаючи перевагу фінансуванню Союзу. Однак у рамках самого SNAP співфінансування може не надходити з інших джерел фінансування Союзу.

SNAP повинні активно залучати основні зацікавлені сторони, необхідні для реалізації цільового плану чи стратегії. Вони повинні брати участь як у розробці, так і в реалізації даного проекту. Очікується, що це залучення буде досягнуто шляхом включення їх – де це можливо та розумно – як асоційованих бенефіціарів SNAP або через їхню активну участь у реалізації самого SNAP та/або додаткових дій.

SNAP повинні сприяти та призводити до нарощування стратегічного потенціалу серед компетентних органів влади та зацікавлених сторін для забезпечення довгострокової стійкості результатів проекту та дій, а також для забезпечення того, що вони зможуть функціонувати як співвиконавці цільового плану або стратегії після закінчення SNAP.

Залежно від потреб певних держав-членів (або регіонів), визначених у їхніх PAF або в інших планах охорони природи та біорізноманіття (які мають бути доступними до моменту подання повної пропозиції SNAP), набір заходів, які слід включити до Програма дій SNAP включає наступне:

  • інституційна підтримка та дії з розбудови потенціалу;

  • мобілізація та координація додаткового фінансування для додаткових заходів, зокрема з інших інструментів і програм фінансування ЄС.

Крім того, SNAP:

  • може також включати конкретні заходи зі збереження та реставрації, зокрема, якщо вони не можуть бути підтримані іншими програмами фінансування ЄС;

  • також працюватимуть над зміною (якщо це можливо) правил для інших фондів або адаптацією інших політик/дій, які можуть призвести до провалу цільового плану/стратегії.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

LIFE-2024-STRAT-NAT-SNAP-two-stage