РОЗРОБКА ЄВРОПЕЙСЬКОГО МІНІ-ПЛАНШЕТУ

ДЕДЛАЙН: 10 вересня 2024 року

БЮДЖЕТ: 5 500 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Ціль

Підтримку отримають незалежні європейські виробничі компанії, здатні розробити список із 2-3 аудіовізуальних робіт (ігровий, анімаційний, творчий документальний). Це повинно дозволити виробничим компаніям зменшити ризики та збільшити їхню здатність залучати й утримувати таланти.

Розробка європейського міні-слайту надаватиме підтримку розробці мінімум 2 і максимум 3 робіт для комерційного використання, призначених для кінотеатрів, телевізійного мовлення чи комерційного використання на цифрових платформах або багатоплатформному середовищі в таких категоріях: анімація, креативний документальний фільм чи фантастика. Кандидати можуть додати короткометражний фільм за новим талантом до свого списку (необов’язково).

Мета полягає в тому, щоб надати кошти аудіовізуальним виробничим компаніям для розробки робіт з високою творчою цінністю та культурним розмаїттям і широким транскордонним потенціалом використання. Компанії заохочуються розробляти стратегії маркетингу та дистрибуції з самого початку фази розробки, таким чином покращуючи потенціал охоплення аудиторії на європейському та міжнародному рівнях.

Розширення співпраці, включаючи спільну розробку, між операторами з різних країн, що беруть участь у MEDIA Strand, також здійснюється, а також посилення конкурентоспроможності європейських аудіовізуальних виробничих компаній шляхом консолідації їх потенціалу для інвестицій на етапі розвитку та розширення діяльності компаній та їхніх інновацій. здатність досліджувати нові поля та ринки.

Особлива увага приділятиметься заявкам, які представляють адекватні стратегії для забезпечення більш стійкої та екологічно безпечної галузі та забезпечення гендерного балансу, інклюзивності, різноманітності та репрезентативності.

Очікувані результати

  • Сильніша позиція на європейському та міжнародному ринках для компаній, відібраних для розробки європейських міні-шиферів.

  • Підвищення якості, здійсненності, транскордонного потенціалу та ринкової вартості європейських робіт.

Сфера застосування

Метою підтримки розвитку європейських міні-сланцевих пристроїв є сприяння конкурентоспроможності європейських незалежних виробничих компаній і збільшення їхньої економічної ваги на ринку. Мета також полягає в тому, щоб збільшити спроможність виробників аудіовізуальних матеріалів розробляти проекти з потенціалом для розповсюдження по всій Європі та за її межами, а також сприяти європейському та міжнародному спільному виробництву.

Підтримка також забезпечить точку входу для нових талантів, даючи їм можливість зняти короткометражний фільм, спираючись на міцну основу, надану досвідченими компаніями.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

CREATE-MEDIA-2024-DEVMINISLATE